Son Dakika

Misafir dizisi oyuncuları ve konusu.. Misafir dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Misafir dizisi nerede çekiliyor?

A A

04.11.2021 - 11:50 Son Güncelleme:

Misafir dizisinin yayın tarihinin belli olmasıyla birlikte diziyle ilgili detaylar merak edilmeye başladı. Peki, Misafir dizisi oyuncuları ve konusu nedir? Misafir dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Misafir dizisi ne zaman başlıyor? İşte yeni diziyle konuyla ilgili detaylar..

Misafir dizisi oyuncuları ve konusu.. Misafir dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Misafir dizisi nerede çekiliyor?

Misafir dizisi ilk bölümün ekrana geleceği tarih ve oyuncu kadrosu ortaya çıktı. Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı diziyle ilgili detaylar merak ediliyor. Perşembe akşamları FOX TV ekranında izleyici ile buluşacak olan Misafir dizisi yayımlanan ilk bölüm fragmanı da yayınlandı.

MİSAFİR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Travmatik bir çocukluk geçirmiş olan Gece karakterine hayat verecek olan (Hazal Kaya) ile eşini yeni kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem (Buğra Gülsoy'un) hikayesi dizide konu alınacak.

MİSAFİR DİZİSİ OYUNCULARI

Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor.

MİSAFİR DİZİSİ İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Misafir dizisi ilk bölüm 11 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek. Dizi FOX TV ekranında izleyici ile buluşacak.

MİSAFİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Misafir dizisinin fragmanındaki köprü büyük merak topladı. Ancak çekim yeri hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

MİSAFİR DİZİSİ GERÇEK Mİ, UYARLAMA MI?

Misafir dizisinin ünlü yapım Oasis dizisinden uyarlandığı biliniyor.  Oasis dizisinde davranış bozuklukları yüzünden ailesi ve toplum tarafından dışlanan, yıllar önce yaptığı bir kaza sonucu masum bir adamın ölümüne sebep olmuş Jong-du hapisten çıkar çıkmaz ölümüne sebep olduğu adamın evine gider ve evde adamın sakat ve felçli kız kardeşi Gong-ju ile karşılaşır.