Netflix Fatma dizisi oyuncuları kimler? Fatma dizisi konusu nedir? Fatma dizisinin hikayesi!

Netflix Fatma dizisi oyuncuları kimler? Fatma dizisi konusu nedir? Fatma dizisinin hikayesi!

Netflix Fatma dizisi oyuncuları kimler? Fatma dizisi konusu nedir? Fatma dizisinin hikayesi!

Sosyal medyanın son dönemde konuştuğu dizile arasında yer alan “Fatma” dizisinin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. İşte Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’in ve Sadakatsiz dizisinde Derin’i oynayan Melis Sezen’in bir araya geldiği Fatma dizisine dair detaylar..

Son zamanlarda rol aldığı projelerle adından söz ettiren Burcu Biricik, Fatma rolü ile en konuşulan Netflix'in yeni dizisi oldu. Netflix'te yayınlanmaya başlayan Fatma dizisinde ayrıca Melis Sezen’de oynuyor. Senaryosunu Özgür Önürme yazdı, yönetmenliğini ise Özer Feyzioğlu üstlendi. Başrolleri ise Burcu Biricik ile Uğur Yücel üstlendi. İşte Fatma dizisi hakkında merak edilen detaylar...

FATMA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kanal D’nin iki başarılı başrol oyuncusu Melis Sezen ve Burcu Biricik, Netflix’te yayınlanan mini dizi “Fatma”da karşı karşıya geldi. Biricik’in ‘Fatma’ isimli temizlikçi kadını canlandırdığı yapımda Sezen ise ‘Ekber’ karakterinin sevgilisi olarak izleyici karşısına çıktı. Temizlik işlerine giden Fatma, kayıp eşi Zafer'i ararken beklenmedik bir kaosun içine çekilir. Fatma kimsenin şüphelenmediği görünmez bir "temizlikçi" olduğunu fark eder.

Yapımın kısa hikâyesi ise şöyle: Fatma, sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz.

FATMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik - Fatma Yılmaz

Uğur Yücel

Mehmet Yılmaz Ak - Bayram

Hazal Türesan - Mine

Olgun Toker

Gülçin Kültür Şahin

Deniz Hamzaoğlu

Çağdaş Onur Öztürk

Melis Sezen

Şehsuvar Aktaş

Didem İnselel

Mustafa Konak - Fatma'nın oğlu