O Hayat Benim 93. yeni bölüm fragmanında Efsun'a büyük şok! - izle

A A

06.05.2016 - 10:44 Son Güncelleme:

Pazar akşamı için heyecanla beklenen O Hayat Benim dizisinde 93. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanlarda ekrana kilitleyecek olan sahne Efsun'un tutuklanması olacak. O Hayat Benim bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek. Zeynep basının önünde Arda’nın işlediği cinayeti anlatacak. O Hayat Benim dizisi Pazar günü izleyicisine hem gergin hem keyifli anları bir arada yaşatacak. Ayrıca O Hayat Benim'de bu hafta sürpriz isimler konuk olacak. Peki O Hayat Benim 93. yeni bölümde şoke eden itiraflar sonucunda neler olacak? Bütün bu soruların cevapları Pazar akşamı yanıt bulacak. İşte O Hayat Benim yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde...

O Hayat Benim 93. yeni bölüm fragmanında Efsun'a büyük şok! - izle

Pazar akşamı için heyecanla beklenen O Hayat Benim dizisinde 93. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim dizisi Pazar günü izleyecisine hem gergin hem keyifli anları birarada yaşatacak. Ayrıca O Hayat Benim'de bu hafta sürpriz isimler olacak. Banu Noyan, Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez’den oluşan Model of Celebrity jürisi bu hafta O Hayat Benim dizisine konuk olacak... İşte O Hayat Benim fragmanları ve detaylar...

O Hayat Benim bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek. O Hayat Benim'de Zeynep'in kameralar önündeki itirafları herkesi şoke edecek. Efsun hakkında gelen haber ise her şeyi değiştirecektir.

 

O HAYAT BENİM 93. YENİ BÖLÜMDE SÜRPRİZ KONUKLAR

Fox ekranlarının reyting rekortmeni dizisi O Hayat Benim'de bu hafta Model of Celebrity rüzgarı esecek. Başarılı organizatör Banu Noyan, ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan ve usta koreograf Uğurkan Erez’den oluşan Model of Celebrity jürisi bu hafta O Hayat Benim dizisine konuk oldu.Senaryo gereği jüriye Efsun karakteri de dahil oldu. Moda dünyasına adım atan Efsun'un jüri üyesi Armağan Çağlayan'la senaryo gereği yaşadığı kavga çekimlere damga vurdu.
Çekimlerde Model of Celebrity finalistleri de yer aldı.Televizyon ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla yola çıkan Model of Celebrity ekibi diziyi kaçırmadan izlediklerini ve konuk olmaktan memnun olduklarını söyledi.
Dizinin yönetmeni Hamdi Alkan, organizatör Banu Noyan, Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez'e teşekkür etti.Dizide Efsun karakterini canlandıran Ceren Moray da ilk kez jüri koltuğuna oturduğu için heyecanlı olduğunu belirtti. Oldukça keyifli geçen çekimler geç saatlere kadar devam etti.

 O HAYAT BENİM 93. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

O HAYAT BENİM'DE NELER YAŞANACAK?

Zeynep basının önünde Arda’nın işlediği cinayeti anlatmaya başlar. Efsun ve Arda yolun sonuna gelmiştir artık. Aşkları en büyük sınavını vermek üzeredir...

Hülya da Kenan’ın yalanlarına karşı daha fazla sessiz kalmayacak, başını diğer tarafa çevirmeyecektir. Müge konağı terk edip Cemal’in yeni tuttuğu gecekondunun kapısını çalar. Cemal’in annesi Hayriye, Müge’yi gelini gibi benimsemiştir bile. Kısmet Mahallesi’nde Sultan’ın kapısı da hayırlı bir iş için çalınır.

Fakat Affan’ın niyetinin öğrenilmesiyle mahalle çalkalanmaya başlar. Bahar da Ateş’in gitgide karanlık bir yola sürüklenmesinden çok rahatsızdır. Bütün bu kötü gidişatı bölen, Efsun’dan gelen haber olur. Apar topar hastaneye kaldırılan Efsun’un durumu ortaya çıktığında, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

Arda'nın Zeynep ile olan yakınlaşmasından sonra Milano'ya gitme kararı veren Efsun, yolculuk esnasında efkarlanıp içini yanında oturan çifte ve uçak görevlilerine döküyor.

O HAYAT BENİM 93. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

O HAYAT BENİM 92. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Arda, Efsun’un geri dönmesi için varını yoğunu ortaya koyar. Bahar da ona destek verir elinden geldiğince... Ancak Efsun’un önünde yepyeni ve büyük başarılarla dolu bir hayat fırsatı vardır. Kim bunu kolay kolay geri çevirebilir ki? Efsun’la Arda’nın hangi şartlarda evlendiğini ve Arda’nın işlediği cinayeti öğrenen Cevriye artık patlamaya hazır bir bombadır. Kısmetsizler Mahallesi’nde Sultan’a karşı bir cephe oluşur. Sırlar uzun süre saklı kalamaz artık! Gerçeklerle yüzleştiğinde Zeynep’in yaşayacağı yıkım, herkesin hayatını etkileyecektir. Kenan ise Cemre’nin oğlunu elinden almıştır. Gerçeği Mehmet Emir’e anlatmak Cemre için bir çıkış yolu mudur, yoksa Toprak’ı ilelebet kaybetmek anlamına mı gelecektir? O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.15'de FOX'ta.