Paramparça 52. yeni bölüm fragmanında Gülseren'in şok eden veda sahnesi! - Canlı izle

A A

08.02.2016 - 12:38 Son Güncelleme:

STAR TV'de bu akşam Paramparça 52. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Gülseren'in kendi düğününde ölümü tüm aileyi sarsıyor. Bu akşam ekranların başında nefesler tutulacak! Cihan, Gülseren'in ölümü sonrasında neler yapacak? Gülseren'in ölümü kızlar üzerinde nasıl bir etki yapacak? Gürpınarlar'ın matemi uzun sürecek mi? Daha fazlası Paramparça 52. bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde...

Paramparça 52. yeni bölüm fragmanında Gülseren'in şok eden veda sahnesi! - Canlı izle

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay'ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Nursel Köse, Alina Boz, Leyla Tanlar, Cemal Hünal, Tolga Tekin, Güneş Emir, Burak Tozkoparan, Civan Cinova, Elvin Aydoğdu ve Aslıhan Kapanşahin gibi isimlerin yer aldığı Paramparça yeni bölümünde düğünde vurulan Gülseren, hayatını kaybediyor. Gülseren'in ölümü herkesi perişan ediyor.

Paramparça 52. Bölüm Fragmanı

PARAMPARÇA 52. BÖLÜM ÖZETİ

SİLAHLAR PATLIYOR, BİRİ VURULUYOR!
Bir yanda Harun’un tuttuğu kiralık katil, öte yanda Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ve Cihan’ın düğününü kana bulamak için törenin yapıldığı yerdedir.

Silahlardan biri Cihan’a diğeri Ozan’a çevrilmiştir. Cihan ve Gülseren bu en mutlu günlerinde tebrikleri kabul ederken bir anda silah patlar. O karmaşa içinde vurulan, herkesi şoke edecek bir isimdir...

BİR RÜYAYDI…
Cihan ve Ozan için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Gürpınar’lar matemdedir...

Tıpkı Gülseren’in de söylediği gibi, yaşanan her şeyin bir rüya olmasını çok isterler fakat maalesef gerçektir...

Yayın Günü: 8 Şubat Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

GÜLSEREN NEDEN ÖLDÜ?

Gülseren karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay ve Cihan'ı canlandıran Erkan Petekkaya arasında "öpüşme" krizi çıkmış, ikilinin arasının açılmıştı. İddialara göre karakterleri öpüşmesi gereken bir sahnede Erkan Petekkaya, "Ben öpüşmem" diye diretmiş, Nurgül Yeşilçay ise "Bu sahne çekilmek zorunda" karşılığını vermişti. Erkan Petekkaya'nın "Sen ne öpüşme meraklısısın" sözleri arasında ipler kopmuştu. Yaşanan gerilimin Paramparça çekimleri boyunca sürmesi ardından Nurgül Yeşilçay, sözleşmenin de bitecek olması nedeniyle Paramparça 52. bölümünde diziye veda etme kararı almıştı. Başrol oyuncularının yaşadığı gerilim nedeniyle Paramparça'nın Gülseren'i öldürüldü.

PARAMPARÇA'YA YENİ İSİMLER

Başrol oyuncularından Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılma kararı almasının ardından diziye kimlerin katılacağı sorusu da cevabını buldu. Uçankuş TV’nin edindiği bilgiye göre yeni sezonda Nurgül Yeşilçay’ın yerine bir değil tam iki isim geliyor.

Daha önce 'Bir Bulut Olsam, Behzat Ç. ve Şeref Meselesi' gibi dizilerde oynayan Şükran Ovalı diziye katılacak olan ilk isim olarak açıklanırken ikinci isim ise "Melekler Korusun", "Avrupa Yakası" gibi başarılı dizilerde oynadığı karakterlerle büyük beğeni toplayan "Yalan Dünya" dizisi ile başarısını başarı katan Hümeyra Akbay olduğu öğrenildi.

Şükran Ovalı, "Paramparça" dizisinin hayranlarına psikolog rolü ile merhaba demeye hazırlanırken Hümeyra Akbay ise dizide Dilara'nın annesini oynayacak.