magazin haberleri

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Poyraz Karayel son bölümü ile dün akşam Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Dizinin takipçilerinin merakla beklediği “Ayşegül ve Poyraz ayrılacak mı?” sorusu Poyraz Karayel’in yeni bölümünde yanıt buldu. Nevra’nın ikilinin ayrılması için anlaşma yaptığı Eda, kızını görebilmek için Nevra’nın isteklerine uyarken Poyraz ve Ayşegül’ün arasını açmayı başardı. Son olarak Eda’yı Poyraz’ın evinde banyodan çıkmış bir halde gören Ayşegül, sinirlerine hakim olamazken Poyraz durumu açıklamaya çalıştı. Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in 77. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Poyraz Karayel'in 18 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen yeni bölümünde Ayşegül, Taşkafa'nın gerçek ismini açıklarken Eda'nın Poyraz'a yakınlaşmak istemesi diziye damga vurdu. Öte yandan Eda’yı banyodan çıkmış bir şekilde Poyraz’ın evinde gören Ayşegül kıskançlık krizi yaşarken Poyraz durumu Ayşegül’e açıklamaya çalıştı. Poyraz Karayel 77. bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor...

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

POYRAZ KARAYEL 76. BÖLÜM FRAGMANLARI

Bu akşam Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak dizide Ayşegül, Taşkafa’nın gerçek isminin Orhan Solmaz olduğunu açıklayacak. Seri katil olan bir kadının Taşkafa’nın peşine düştüğünü söyleyen Ayşegül söyledikleri ile Poyraz’ı ve diğerlerini şaşırtacak. 

OSMAN ÖLÜYOR

Nevra yeni bir anlaşma yaptığı kişi ile Osman’ın son durumunu öğrenmek için buluştu. Osman ile ilgili detayları anlatan adam onu ele geçirdiğini ancak öldürdüğünü söyledi. Duydukları karşısında oldukça şaşıran Nevra ise adamdan hesap sormaya çalışacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen 75. bölümünde Nevra’nın adamlarını etkisiz hale getiren Poyraz, Çınar ve annesinin evine giderek bir daha kendilerini rahatsız etmeleri halinde gerekeni yapacağını söyledi. Poyraz’ı sevdiklerini üzmek için elinden geleni yapan ikili bu kez Meltem Karayel’in peşine kendi adamlarını taktı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Çınar, Ayşegül'e silah doğrultmuş ve Poyraz'ın onu ne kadar sevdiğini test etmek istediğini belirtmişti. Eda ile konuşan Nevra, kızının yaşadığını ima ederek kendisi ile işbirliği yapmasını söylemişti. Poyraz ve Ayşegül konusunda yeni planlarını devreye sokmaya kararlı olan Nevra, bir yandan Çınar’ı sakinleştirirken diğer yandan intikam için atılması gereken adımları attı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS