magazin haberleri

Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı | Çınar'dan beklenmedik hareket

Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı | Çınar'dan beklenmedik hareket

Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanında Ayşegül'ün Poyraz ile arasını düzeltmesinin ardından Çınar durumu kendisine yediremeyecek. Son bölümde Çınar'ın annesiyle tartışan Ayşegül bu kez namlunun ucunda olacak. 28 Aralık'ta Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni bölümde ölümle burun buruna gelen Ayşegül'ün durumu bu akşam belli olacak. Eda ile Poyraz'ın yüzleşeceği 74. bölüm Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen Poyraz Karayel adlı dizide Ayşegül, Çınar ve Poyraz üçgeninde önemli gelişmeler oldu. 73. Bölümde Ayşegül ile arasını düzeltmek isteyen Poyraz, Ayşegül’e hiç beklemediği sürprizler hazırlayarak gönlünü kazanmayı başardı.

Poyraz Karayel'in 28 Aralık'ta yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanı internet ile aynı saatte haberimizğin içerisinde.


Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı

POYRAZ KARAYEL 73. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaptığı kurnaz plan sayesinde Kerem’i köşeye sıkıştırmaya başlayan Poyraz Karayel, Ayşegül’ü kendisinin yanına çağırır. Poyraz’ın isteği doğrultusunda buluşacakları eve giden Ayşegül, Poyraz’ın hazırladığı sürpriz karşısında sevincini gizleyemez. Çınar, Ayşegül ile yaptığı yüzleşmede Nevra’nın tehditleri yüzünden Ayşegül’ün kendisiyle birlikte yaşamak zorunda kaldığını öğrenir. Yeni bir hayata başlamak istediğini ifade eden eski aşık “Poyraz Karayel küllerinden yeniden doğuyor Ayşegül” diyerek ona hazırladığı sürprizi sunar.

GEÇEN HAFTANIN ÖZETİ

Eda’nın ihaneti karşısında sarsılan Poyraz Karayel, hiç kimsenin tahmin etmediği bir oyun oynayarak Eda’yı önce gözaltına alır. Silahın içindeki kurşunları çıkaran Poyraz, Eda’nın kendisini rehin alarak polislerin arınsan kaçmasını sağlar. Eda, Kerem ile buluşmaya gittiğinde kendisini gizlice takip eden Poyraz Karayel, Kerem ve Eda arasında yaşanan kavganın ardından ortaya çıkarak her ikisini de etkisiz hale getirir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS