Sadakatsiz 27.bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölüm özeti!

A A

26.04.2021 - 14:20 Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisinin çekimlerine bir hafta ara verilmesinin ardından merakla beklenen 27.yeni bölüm fragmanı yayınladı. Dizi yeni bölümüyle Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacak. Peki, Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? İşte Sadakatsiz 27.bölüm fragmanı izleme detayları..

Sadakatsiz 27.bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölüm özeti!

Sadakatsiz 27. bölüm fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlanmadı dizinin yeni bölümü de ekranlara gelmedi. İzleyiciler "Bu hafta Sadakatsiz yeni bölüm var mı?" sorusunu sormaya başladı. Koronavirüs nedeniyle çekimlere bir süre ara verilen dizi çarşamba günü yeni bölümüyle tekrar ekranlara gelecek. Kanal D'nin çarşamba günlerine damga vuran dizisi Sadakatsiz'in 27. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sadakatsiz 26. bölümü son olarak ekrana gelmişti. Geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayımlanmayan dizinin merak edilen 27. yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. Asya'nın Derin ile karşı karşıya gelmesi son bölümde dikkat çekmişti. Yeni bölümde düğüm çözülüyor. Yeni bölümde Asya, sonunda Derin'i bulur. Ancak Asya ile Derin'i neler bekliyor henüz belli olmuş değil. Eski hastası tarafından kaçırılan Asya, Derin'i kurtarabilecek mi?

SADAKATSİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Derin çaresizlik içinde kurtarılmayı beklerken, Asya’nın sabrı da gücü de günden güne azalmaktadır. Yaşanan gelişmeler Asya’yı geçmişe götürsede, alacağı kararlarla herkes için en doğru olanı yapmayı kafasına koymuştur. Derin’i bulmak için iz sürmeye devam eden Volkan, önemli bir gerçekle yüz yüze gelir. Derin’in içinde bulunduğu çıkmaz henüz çözülmemişken yaşanan hangi şok gelişme, dengeleri bir kez daha alt üst edecektir.

SADAKATSİZ 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SADAKATSİZ 26. SON BÖLÜM İZLE