magazin haberleri

The Young Pope adlı yabancı dizi BLU TV'de | Başrolde Jude Law oynuyor

The Young Pope adlı yabancı dizi BLU TV'de | Başrolde Jude Law oynuyor

BLU Tv’ de yayınlanmaya başlayan The Young Pope yabancı dizi sosyal medyada büyük ses getirdi. Bu denli konuşulmasının sebebi 1993 yılından beri dizilerde oynamayan dünyaca ünlü oyuncu Jude Law’ın The Young Pope’de başrolde oynaması. Dizinin yönetmen koltuğunda Paolo Sorrentino oturuyor.

The Young Pope BLU TV’de yayınlanmaya başladı, birinci bölümüyle nefes kesti. Dizinin kadrosunda usta oyuncular bulunmakta. Jude Law, Diane Keaton, Silvio Orlando’nun oynadığı dizi drama olup, konusu dikkat çekiyor.

THE YOUNG POPE DİZİSİNİ BLU TV'DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Konusu
Dinde devrime inanan, 47 yaşında yetim bir Amerikalı’nın yeni Papa seçilmesiyle başlayan olaylar zinciri, Oscarlı yönetmen Paolo Sorrentino’nun elinde 10 bölümlük bir görsel ve işitsel ziyafete dönüşüyor. Başrolde, pek çoklarına göre kariyerinin en iyi performansını veren İngiliz aktör Jude Law’ı izlediğimiz The Young Pope’un göz kamaştıran atmosferine, tüm dünya ile aynı anda kapılmak için bir saniye bile düşünmeyin.

The Young People nerede çekiliyor?
Yılın iddialı dizilerinden The Young People; İtalya, Fransa, İspanya, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çekiliyor.

Oyuncuları

Jude Law29 Aralık 1972 tarihinde Lewisham’da doğan Law, Güney Londra’da büyüdü. Sahneyle küçük yaşta tanışan Law, 13 yaşında Ulusal Gençlik Müzik Tiyatrosu'na katıldı. İlk dizisi Families’ten sonra 1992 yılında televizyon dünyasına giriş yaptı. Londra’dayken birçok rolde oynayan Law, ABD’de ilk önemli rolünü Gattaca filminde oynadı. Filmde vasat olarak görünse de, mimikleriyle dikkat çeken Oscarlı oyuncu, büyük çıkışı Yetenekli Bay Ripley filminde yapmıştır. Akademi ödülü’nde en iyi yardımcı erkek oyuncu adayı olarak gösterildi. 2004 yılında Cold Mountain filminde en iyi aktör dalında aday gösterilmesine rağmen, kazamamıştır.

Diane Keaton kimdir?Diane Keaton 1948 yılında Los Angeles’te doğdu. Jude Law gibi sinemadan önce tiyatro alanında ilk giriş yapanlardan. Beyaz Perdede ise ilk defa 1970 yılında oynamaya başladı. Lovers and Other Strangers filmiyle dikkatleri çeken Keaton, iki yıl sonra The Godfather filminde oynadı. Diane Keaton’u ünlü aktrist yapan kişi ise Woody Allen’dir. Allen’in filmlerinde oynayan Keaton,; Play It Again, Sam, Sleeper, Love and Death filmleriyle komedi dünyasında büyük ses getirdi. Oscar’ı Woody Allen’in yönettiği Annie Hall filminde kazanmıştır. En iyi kadın oyuncu seçilen Keaton, Annie Hall filmi etkisinde kalmak istemedi ve birçok projede yer almaya başladı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS