Türkiye'nin ilk yerli online dizisi "Masum" başlıyor

Türkiye'nin ilk yerli online dizisi "Masum" başlıyor

Türkiye'nin ilk yerli online dizisi "Masum" başlıyor

Dijital TV sektörüne hızlı bir giriş yapan, Türkiye’nin internet televizyonu BluTV, dizi sektörüne "Masum" ile yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çalışmalarına geçtiğimiz Haziran ayında başlanan Masum, Ocak 2017’de izleyicisi ile buluşacak. Türkiye’nin ilk reklamsız dizi unvanına da sahip olacak Masum aynı zamanda sektöre de öncülük yapacak.

Ünlü isimler “Masum” için bir araya geldi

Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâyeyi konu alacak dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan var.  

İlk yerli online dizi Masum geliyor

Yapımını pek çok ilke imza atmış, merakla beklenen, rating rekortmeni dizilerin yapımcısı D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce (Çoğunluk, Rüzgarda Salınan Nilüfer) yaptı.

Düşmeyen tempo ve sürprizlerle dolu akışıyla heyecan hiç bitmeyecek

Her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşan dizinin genel hikâyesi ise şöyle: Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…

BluTV