magazin haberleri

Vatanım Sensin son bölüm sonrası 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Cevdet'ten pusu

Vatanım Sensin son bölüm sonrası 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Cevdet'ten pusu

Vatanım Sensin son bölümde Hilal'in yaşadıkları diziye damga vurdu. Kanal D'nin sevilen dizisinin 12 Ocak Perşembe ünü ekranlara gelen bölümünde Azize, Cevdet'e kızını idamdan kurtarması elinden geleni yapmasını söyledi. Diziye dahil olan Selma Ergeç Halide Edip Adıvar karakteri ile büyük beğeni topladı. Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından gelecek hafta yayınlanacak bölümde yaşanacak gelişmeler de belli oldu. Cevdet'e pusu kurulmasının isteneceği 12. bölümde Eşref'in Leon ile yaşayacağı gerilim izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti detaylarıyla birlikte haberimizde.

Vatanım Sensin son bölümü dizinin takipçilerini yine heyecanlı dakikalar yaşattı. Yeni bölümde yaşanacak olan gelişmeler 12. bölüm fragmanında yerini aldı. Cevdet'in öldürülmesi istenirken kesin nişancı silahını eline alan Cevdet kendisine kurulan oyunu bozmaya çalışacak. Öte yandan Eşref, başına çuval geçirdiği bir kişiyi öldürürken o kişinin gerçekten Leon olup olmadığı gelecek bölümde belli olacak.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇNİ TIKLAYINIZ...

İdamından önce Hilal'in nezarette söylediği ninni sosyal medyada kısa sürede yüzlerce kez paylaşılırken oldukça duygusal dakikalar yaşandı. Vatanım Sensin 12. bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizin içerisinde.


Vatanım Sensin 12. bölüm fragmanı

Azize çocuklarının kurtarılması adına Cevdet'e ne pahasına olursa olsun gerekeni yapmasını söylerken diziye bu akşam dahil olan Selma Ergeç önemli bir karakteri canlandırdı.

CEVDET PUSUYA PUSU İLE KARŞILIK VERECEK

Vatanım Sensin'in 19 Ocak Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanında yer alan bilgilere göre Cevdet kendisine kurulmak istenen pusuyu fark edecek. Kesin nişancı silahını alarak kendisine pusu kurmak isteyenleri ortadan kaldırmaya çalışacak Cevdet'in başarılı olup olamayacağı ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı yayınlandı.  Yayınlanan yeni bölüm fragmanında halkı toplayarak konuşma yapan Halide Edip Adıvar karakteri ilk kez gelecek hafta yayınlanacak bölümde dizinin takipçileri ile buluşacak.


Vatanım Sensin 11. bölüm fragmanı

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Diğer dizi yapımcılarının aldığı karara uyan ekip bu hafta dizinin yeni bölümünü yayınlamamaya karar verdi. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizinin 11. bölümü 12 Ocak günü ekranlarda olacak.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM ÖZETİ

10. bölümde Hilal’in idam cezası ile karşı karşıya kalması Cevdet ve Azize’yi harekete geçirdi. Hilal’in idam edilmemesi için Cevdet’ten yardım isteyen Azize ülkenin geleceği için dua etmeye başlayacak. Herkesin umutsuzluğa kapıldığı esnada halkı yeniden harekete geçirmek için konuşmalar yapacak olan Onbaşı Halide beklenecek.

Cevdet ve Azize’nin son bölümde yakınlaşmasının ardından Azize kendisine verilen görevi vicdanı nedeniyle yerine getirememişti. Doktorun da aynı görevden sorumlu olduğu olduğunun ortaya çıkmasından sonra zehirli iğne ile öldürülen Hasan diziye veda etmişti. Asıl kimliğini ortaya çıkarmamak için Hasan’a kurşun sıkan Cevdet, komutanlarına yaptığı çağrıda Hasan’ın isyan çıkardığını öne sürmüştü.

Öte yandan Hilal, ordu görevlilerine yakalanmış ve idam edilme cezası almıştı. Son günlerini geçirmek üzere olan Hilal’in durumu Vatanım Sensin’in 11. bölümünde belli olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS