Yeter dizisi 7. yeni bölümde Aylin'e şok haber! - Canlı izle

A A

09.02.2016 - 17:11 Son Güncelleme:

ATV'nin heyecan dolu dizisi Yeter 7. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe günü ekrana gelecek olan yeni bölümde Aylin, boşanmaya karar veriyor. Peki Yekta'nın buna cevabı ne olacak? Aylin'in planı nedir? Duru'yu kurtarabilecekler mi? Aylin, çocuklarına kavuşabilecek mi? Aylin, bu bölümde üzücü bir haber alır! Aylin ve Yekta arasındaki mücadele tüm hızıyla devam edecek. Yeter 7. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

Yeter dizisi 7. yeni bölümde Aylin'e şok haber! - Canlı izle

Yeter dizisi için heyecan dorukta.. Aylin ve Yekta arasındaki mücadele devam ediyor. Peki Aylin çocuklarını alıp gidebilecek mi?

Zafer adliyede Coşkun'u bıçakladıktan sonra herkes büyük bir panik yaşar. Coşkun yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Zafer tutuklanıp cezaevine gönderilir. Yeter yeni 7. bölümde Duru'nun acısıyla baş etmeye çalışan Aylin, abisinin cezaevine girmesiyle iyice kahrolur. Coşkun'un katil olmadığından şüphelenen Uras ise, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Acılı baba rolünü oynamaya devam eden Yekta, Aylin ve çevresini oyun içinde oyunlarla istediği şekilde manipüle etmeye devam eder. Amacı ellerini kirletmeden hepsini tek tek cezalandırmaktır. Bunun için kardeşi Yılmaz'ı bile kullanmaktan kaçınmaz. 
Beş yıl önce oynadıkları oyunla adeta Yekta'nın zekâsına hakaret etmiş olan Aylin ve arkadaşları üst üste gelen darbelerle allak bullak olurken, Aylin, Yekta'nın hiç beklemediği bir adım atarak oyundan çıkmayı dener. 

Yeter dizisi 7. bölüm ile Perşembe akşamı ATV'de..

Yeter 7. Bölüm Fragmanı

Yeter Son Bölümde Neler Oldu?

Aylin çaresizce Duru'yu bulmaya çalışırken, eve bir not gelir. Kaçıran kişiler kızına karşılık para istemektedir. Aylin Yekta'yı polise gitmemeye ikna eder. Ancak buluşma yerinde onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Daha yaşadıklarının şokunu atlatamadan, Yekta onu yeni bir oyun oynamakla suçlar.

 

Zafer ise, kızını kaybetmenin acısıyla ve Yekta'nın baskısıyla Coşkun'la hesaplaşmaya adım adım hazırlanır. Bütün bunlar olurken Aylin yaşananlardan dolayı kendini suçlamakta, kızına sağ salim kavuşmak için zamana karşı yarışmaktadır.