Doğduğun Ev Kaderindir Cemile kimdir, gerçek adı ne? Elif Sönmez kaç yaşında?

A A

28.04.2021 - 01:46

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Dizide Cemile karakteri dikkat çekiyor. Doğduğun Ev Kaderindir Cemal karakterine Elif Sönmez hayat veriyor. Peki ama Doğduğun Ev Kaderindir’in Cemile'si Elif Sönmez kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Cemile kimdir, gerçek adı ne? Elif Sönmez kaç yaşında?

Elif Sönmez TV 8 ekranlarında her çarşamba yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir’in oyuncu kadrosunda yer aldı. Peki ama dizide Cemile karakterine hayat veren Elif Sönmez kimdir, kaç yaşında, nereli?

Elif Sönmez kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Cemile karakterine hayat veren Elif Sönmez 43 yaşındadır. Siyah İnci dizisinde Jale karakteri ile dikkat çeken Elif Sönmez, Karadayı dizisindeki İlknur rolü ile ülke genelinde tanınan ve diziler için aranan biri haline gelmiştir. Bu zamana kadar görev aldığı dizilerin çoğunda ana karakterin kardeşi olarak görev almıştır. 1978 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelen Sönmez, 1,60 boyunda, 54 kilodur.

Kamera karşısına ilk kez Yağmur Zamanı dizisi ile geçmiştir ve adından söz ettirmiştir. 2009 senesinde görev aldığı Sonsuz filmi ile film sektörüne de giriş yapan Elif Sönmez, daha sonrasında Gişe Memuru, Reis, Son, Koyu Kırmızı filmlerinde görev almıştır. Ayrıca Dayan Yüreğim dizisinde de görev almıştır.