Doğduğun Ev Kaderindir Nuh kimdir, gerçek adı ne? Fatih Koyunoğlu kaç yaşında?

A A

28.04.2021 - 01:51

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Dizide Nuh karakteri dikkat çekiyor. Doğduğun Ev Kaderindir Nuh karakterine Fatih Koyunoğlu hayat veriyor. Peki ama Doğduğun Ev Kaderindir’in Nuh’u Fatih Koyunoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Nuh kimdir, gerçek adı ne? Fatih Koyunoğlu kaç yaşında?

Fatih Koyunoğlu TV 8 ekranlarında her çarşamba yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir’in oyuncu kadrosunda yer aldı. Peki ama dizide Nuh karakterine hayat veren Fatih Koyunoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Fatih Koyunoğlu kimdir?

Fatih Koyunoğlu, 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Kameralar karşısına ilk kez 2004 yılında yayınlanan Kalp Gözü adlı dizi ile geçen Fatih Koyunoğlu; Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Dağlar Delisi, Elveda Rumeli, Geniş Zamanlar, Beni Unutma, Balkan Düğünü, Mor Menekşeler, Son Yaz Balkanlar 1912, Beni Böyle Sev, Karakutu ve Yeter. Sinema filmleri ise Süper Film Birden, Plajda, Zaman Makinesi 1973, Kanunsuzlar gibi yapımlarda rol almıştır.

Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nuh karakterine hayat veren Fatih Koyunoğlu, 1.75 metre boyunda ve 71 kilodur.