Doğduğun Ev Kaderindir Tarık kimdir, gerçek adı ne? Fırat Doğruloğlu kaç yaşında?

A A

29.04.2021 - 00:14

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Dizide Tarık karakteri dikkat çekiyor. Doğduğun Ev Kaderindir Tarık karakterine Fırat Doğruloğlu hayat veriyor. Peki ama Doğduğun Ev Kaderindir’in Tarık’ı Fırat Doğruloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Tarık kimdir, gerçek adı ne? Fırat Doğruloğlu kaç yaşında?

Fırat Doğruloğlu TV 8 ekranlarında her çarşamba yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir’in oyuncu kadrosunda yer aldı. Peki ama dizide Tarık karakterine hayat veren Fırat Doğruloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Fırat Doğruloğlu kimdir?

Fırat Doğruloğlu, 6 Temmuz 1974 tarihinde Hatay İskenderun'da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olan Fırat Doğruloğlu, 2009 yılında yayınlanan Haneler isimli dizide Yaban karakteri ile dikkatleri çekti.

Fırat Doğruloğlu; Bizim Aile, Yarım Elma dizisinde Kuzey, Alacakaranlık, Tam Pansiyon, Küpeler, Kızma Birader, İlk Göz Ağrısı, Bebeğim, Nazlı Yarim, Canım Ailem, Hastasıyız, Haneler Fırat karakteri, Vay Arkadaş, Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi, Dağ, Galip Derviş, Filinta ve Börü gibi yapımlarda rol almıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Ya Ölüm Ya İstiklal dizisinde Adnan Adıvar karakterine hayat veren Fırat Doğruloğlu, 1.88 metre boyunda, 80 kilo ve Yengeç burcudur.