magazin haberleri

Doğuma dans ederek gitti

Instagram'da paylaştığı dans videolarıyla sosyal medya fenomenine dönüşen 53 yaşındaki iş adamının 25 yaşındaki sevgilisi, önceki gün bir kız bebek dünyaya getirdi.Sosyal medya fenomeni olan zengin işadamının genç sevgilisi, doğuma da dans ederek gitti. Bu dansa, genç kadını doğuma hazırlayan hemşire de katıldı.  

İtalyan iş insanı ve Instagram fenomeni Gianluca Vacchi, 53 yaşında bir kez daha baba oldu.

Sharon Fonseca, doğuma hazırlanırken sevgilisi Vacchi ile birlikte bir de dans videosu çekti.

Çiftin mutlu dansına Fonseca'yı doğuma hazırlayan hemşire de katıldı.

Vacci'nin sevgilisi Sharon Fonseca, bir kız bebek dünyaya getirdi. Bebeğe Blu Jarusalema adı verildi.İlerleyen yaşına rağmen formda görüntüsü ve kıvrak dans figürleriyle dikkat çeken Vacchi, mutluluğunu Instagram sayfasında paylaştı.

Vacci, kızıyla ilk fotoğraflarını "O bizimle birlikte. Sharon ve ben kızımızın bu sabah doğduğunu duyurmaktan mutluyuz. Blu Jarusalema Vacchi doğdu" diye yazdı. "Tanrı'ya şükür o sağlıklı" diye yazan işadamı kendisinin ve sevgilisinin de bebeği kendi hayatlarından daha fazla sevdiklerini söyledi. 

Gianluca Vacchi, sevgilisi Sharon Fonseca'nın hamile olduğunu da yine sosyal medyadan duyurmuştu. Gianluca Vacchi, paylaşımında "Bize verdiğin bu sevgi için çok teşekkürler. Hayata, bize verdiği bu güzel hediye için minnettarız" diye yazdı.

Aslında zengin bir iş adamı olan Gianluca Vacchi'nin adını daha geniş kitleler, özellikle de sosyal medya kullanıcıları 2016 yılında duydu. Bunun nedeni ise hem Vacchi'nin gözler önüne serdiği lüks yaşamı hem de sevgilisiyle havuz başında sergilediği danslardı.

O dönemde 48 yaşında olan Gianluca Vacchi, formda fiziği, dövmeleri ve videolarda sergilediği kıvrak dans figürleri ile dikkatleri üzerinde topladı.

Gianluca Vacchi, kısa sürede milyonlarca Instagram takipçisine ulaştı. Hatta lüks villasında güzel kadınlarla sürdürdüğü yaşamını gözler önüne seren ve bu sayede bir sosyal medya fenomenine dönüşen Dan Bilzerian'a rakip gösterildi.

Lüks hayatını gözler önüne sermekten büyük zevk alan Vacchi, aynı zamanda da aykırı giyim tarzıyla bir ‘stil ikonu’ haline de geldi. SEA Società Europea Autocaravan adlı bir şirketin sahibi olan Gianluca Vacchi'nin 350 milyon sterlin civarında bir servete sahip olduğu da biliniyor. 

Gianluca Vacchi, daha önce Giorgia Gabriele ile evliydi, ancak çift 2017 yılında yollarını ayırdı.Vacchi'nin, eski ilişkisinden 2002 doğumlu Ginevra Mavilla adında bir kız çocuğu bulunuyor.  
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS