magazin haberleri

Doktorlar isyan etti: Seni ameliyat etmeyeceğiz

Estetik cerrahlar, kendini çizgi film karakterine benzetmeye çalışan Pixie Fox'a isyan etti. (Fotoğraflar: Instagram)Tepeden tırnağa bugüne kadar toplam 20 kez estetik operasyon geçiren Fox, E! kanalında yayınlanan Botched Doctors programına konuk oldu.
Bir ara estetik operasyon için Türkiye'ye de gelip bıçak altına yatan Fox, programın estetik cerrahlarından yüzüyle ilgili son bir dokunuş istedi. Saçlarının alnıyla birleştiği noktayı düzelttirmek isteyen Fox'a doktorlar Terry Dubrow ve Paul Nassif kesin bir dille "hayır" dedi.
Bunun nedeni ise Fox'un çok kısa bir süre önce yüzünden geçirdiği operasyon. Bıçak altına yatmak için bu kez Kore'yi seçen Pixie Fox, çizgi film karakterine daha fazla benzemek için yüzüne yeni bir şekil verdirtti. Bunu yapabilmek için de Koreli estetik cerrahları Fox'un yüzünün bütün kemiklerini kırdı ve yeniden şekillendirdi.
İşte Botched Doctors programının estetik cerrahları da bu kadar riski bir operasyonun ardından Pixie Fox'un yüzünü yeniden ameliyat etmek istemedi. Ona yüzünün tam olarak iyileşmesi için biraz zaman geçmesi gerektiğini söyledi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS