magazin haberleri

"Dört çocuk annesi olmak için sabırsızlanıyorum"

Dünyanın 30 yaş altındaki en zengin kadını unvanını kimseye kaptırmayan Kylie Jenner, üç tane daha çocuk dünyaya getirmek istediğini söyledi.Eski sevgilisi Travis Scott ile ilişkisinden bir yaşında Stormi adında bir kızı olan Jenner "Ama bunu ne zaman yapacağımı bilmiyorum. Yarın mı yoksa 7 yıl sonra mı " diye konuştu.

Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markasının Youtube sayfasında, hayranlarının sorularını yanıtladığı bir video paylaştı. Jenner, Kim Kardashian'ın hem dört çocuğuna annelik yapıp hem de iş hayatını nasıl yönettiğini soran bir hayranının "Ve sen kendini dört çocuk annesi olarak görüyor musun?" şeklindeki sözlerini yanıtladı.
Kylie Jenner bu soruya yanıt olarak "Elbette kendimi dört çocuk sahibi olarak görebiliyorum. Ama bunun ne zaman olacağını bilmiyorum" dedi. Jenner, şu sıralarda bunun için zamanı olmadığını da ekledi.
Kylie Jenner "Bilmiyorum yarın mı dört çocuğum olur yoksa 7 yıl sonra mı" diye sözlerini sürdürdü.
Kylie Jenner aynı söyleşide bir hayranının "Eğer Stormi'nin bir kız kardeşi olursa ona ne isim verirsin?" sorusuna da "Rose (Gül)... Bu ismi hala seviyorum" diye yanıt verdi.
Kylie Jenner, geçtiğimiz yılın ekim ayında sosyal medya üzerinden yaptığı bir söyleşide de sevgilisi Travis Scott'tan ayrılmış olmasına rağmen "daha fazla çocuk sahibi olmak için sabırsızlandığını" belirtmişti. Jenner o zaman da "Ama bunun için şu anda kendimi hazır hissetmiyorum" demişti.
Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott'tan ayrılmasına rağmen her ikisinin de kızları Stormi'nin mutluluğu için ellerinden geleni yaptıklarını belirtip "Odak noktamızda Stormi var" diye konuşmuştu.

22 yaşındaki Jenner, Noel kutlaması için ünlü bir markanın imzasını taşıyan yeşil bir elbise tercih etti.

Kıyafetini aynı renk ojeler, zümrüt ve elmaslardan oluşan bir kolye ile tamamlayan Jenner minik kızı Stormie'ye de aynı renkte bir elbise giydirdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS