magazin haberleri

Dün akşam Survivor’da kim kazandı? Survivor Barış Yasin kavgası nasıl bitti?

Dün akşam Survivor’da kim kazandı? Survivor Barış Yasin kavgası nasıl bitti?

Survivor Barış Yasin kavgası ihraç getirdi. Yaşanan son gelişmelerle gündemde sıkça adından söz ettiren yarışmanın izleyicileri ise “Dün akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı, eleme adayları kim oldu?” sorularının cevabını araştırıyor. İşte, Survivor Barış Yasin kavgası ile ilgili yaşanan son gelişmeler ve “Survivor eleme adayları kim oldu, ödül oyununu kim kazandı?” sorularının cevabı…

Dün akşam Survivior eleme adayları belli oldu? Öte yandan günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Survivor Barış ve Yasin kavgasının sonucunda Acun’un verdiği karar da ekrana gelen bölümle birlikte öğrenilmiş oldu. Peki, dün akşam Survivor’da villa ödülü oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu? İşte, Survivor eleme adayları…

SURVIVOR BARIŞ YASİN KAVGASI

Survivor’da dün akşam ekrana gelen ödül oyunu sırasında Barış ünlüler takımında Mert Öcal’a karşı sayı kaybetti. Bunun üzerine takım arkadaşı Yasin ve Barış arasında gergin bir diyalog başladı. Barış’ın "İnsanlar tutuyor diye yap şovunu. Gelmezsen adam değilsin" sözleri üzerine iki yarışmacı yumruk yumruğa geldi. Yaşanan kavgaya müdahale eden Acun Ilıcalı iki yarışmacıyı da ödül oyunundan ihraç etti. Kavga ile ilgili nihai karar için ada konseyini işaret eden Acun Ilıcalı, "Bu sezon ilk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Gerginliğe belli ölçüde anlayışla karşılaşıyoruz ama böyle bir şeye müsaade etmeyiz. Tansiyon yüksek olduğu için ikinize de nedenini sormak istemiyorum. Şu anda sakin olacağınıza dair ikinizden de söz aldım." Dedi.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?

Barış Yasin kavgası ile ortam bir anda gerilse de ödül oyunu kaldığı yerden devam etti. Yarışmanın kazananı ise ünlüler takımı oldu. Villa ödülünü kazanan ünlüler takımı Dominik'teki dünyaca ünlü bir oyuncuya ait malikanede müthiş bir gün geçirdi.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

İlk dokunulmazlık sonrası gerçekleştirilen ada konseyinde gönüllüler takımından Barış birinci eleme adayı olmuştu. Ünlülerin de dokunulmazlığı kaybetmesiyle birlikte bir kez daha ada konseyine gidildi. Ünlüler arasında en fazla oyu alan isim Ezgi olurken Yunus Emre’ye de üç oy çıktı.

Böylelikle ilk etapta gönüllülerden Barış, ünlülerden de Ezgi ilk eleme adayları oldular. Bu iki ismin rakipleri ise SMS birinciler tarafından açıklanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS