hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Duy Beni Hasan kimdir? Duy Beni Hasan gerçek adı! Bedir Bedir hangi dizilerde oynadı?

  Duy Beni Hasan kimdir Duy Beni Hasan gerçek adı Bedir Bedir hangi dizilerde oynadı
  expand

  STAR TV’de yayınlanan Duy Beni dizisinde Hasan karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Bedir Bedir, Duy Beni dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Bedir Bedir kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bedir Bedir, Duy Beni dizisinin oyuncu kadrosunda Hasan karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Bedir Bedir hangi dizilerde oynadı? 

   

  Bedir Bedir kimdir?

   

  Bedir Bedir, 1 Ocak 1982 tarihinde dünyaya geldi. Doğum yeri Erzurum olan Bedir Bedir şu anda 40 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde eğitim almıştır. 1999 yılından beri etkin bir biçimde kariyerini sürdüren Bedir Bedir'in ilk TV projesi Ey Aşk Neredesin'dir. Şu an Zoom Arts Oyunculuk Atölyesinde temel oyunculuk eğitmenliği yapmaktadır. Blacklistt oyunculuk ajansına kayıtlıdır. Hem Karadeniz hem ege hem de doğu şivesini taklit edebilen ve bu konuda oldukça yetenekli olan Bedir Bedir ilk dizi deneyimi “Yakın Dünya” olurken ilk sinema deneyimi ise “Yalnızlar Kulübü” filmi ile sektöre adım atmıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı karakter sayesinde ülke çapında tanına bir oyuncu haline gelen Bedir Bedir en son 2020 yılında Bir Avm Hikayesi isimli sinema filminde rol almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow