Dün akşam Masterchef'ten kim elendi, 13 Eylül'de kim gitti? İşte Masterchef'ten elenen isim

A A

14.09.2020 - 17:42 Son Güncelleme:

Masterchef’ten elenen isim 13 Eylül 2020 tarihli son bölümde gerçekleştirilen eleme gecesinde açıklandı. Masterchef Türkiye jürisinin eleme potasını belirlediği gecede yarışmacılar programda kalabilmek için kıyasıya rekabet içerisine girdiler. Peki, son bölümde Masterchef’te kim elendi, yarışmadan kim gitti?

Dün akşam Masterchef'ten kim elendi, 13 Eylül'de kim gitti? İşte Masterchef'ten elenen isim

Masterchef Türkiye’de bu hafta da eleme heyecanı yaşandı. Yarışmacıların yemek hünerlerini sergiledikleri bölümde programda kalabilmek için çabalayan isimlerden biri yarışmaya veda etti. İşte dün akşam yaşananlar ve programa veda eden kişi…

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ? İŞTE ELENEN İSİM

MasterChef Türkiye 2020'de yapılan son yayında bir aday veda etti. Hafta boyu yapılan yarışlar sonucunda Furkan, Duygu, Ayyüce, Ebru, Eray, Arem eleme adayı olarak belirlendi. Eleme gecesinde yarışmacılar kozlarını paylaştı. Mehmet, Danilo ve Somer Şef jüriliğinde yapılan eleme oyununda patlıcan ana malzemesiyle yaratıcılık yemeği yapıldı. Yemeklerini yapan eleme adayları jüri tarafından değerlendirildi. Potadan ilk çıkan Ayyüce, Ebru ve Eray oldu. Elenen isimse Arem Yüce oldu. 

SON BÖLÜMDE MASTERCHEF’TE KİM GİTTİ?

Duygu, Arem ve Furkan potadan çıkamayarak son eleme oyununda karşı karşıya gelerek deniz ürünleri yemeğini en iyi yapan olmaya çalıştı. Bu oyun sonrasında Mehmet, Danilo ve Somer şefler eleme adaylarının hazırlamış olduğu deniz ürünleri yemeklerini tattı. Alınan karar sonrasında elenen isim Arem Yüce oldu.