magazin haberleri

Ebru Bayar: Yuvamı Tuğçe Tayfur yıktı

Ebru Bayar: Yuvamı Tuğçe Tayfur yıktı

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edildi. Hakkında çıkan haberleri reddeden Tayfur'un ardından;Tolga Bayar'ın boşanma sürecinde olduğu eşi Ebru Bayar, konuk olduğu programda yuvasını Tuğçe Tayfur'un yıktığını öne sürdü. Bayar'ın iddialarının ardından Tayfur, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hürriyet'in haberine göre; aşk iddialarının ardından sosyal medya hesabında açıklama yapan Tuğçe Tayfur, Bayar’la sadece arkadaş olduklarını söyledi.

Ancak Bayar’ın boşanma sürecinde olduğu eşi Ebru Bayar, önceki gün Bircan Bali ve Seren Serengil’in sunduğu “Söylemezsem Olmaz” adlı televizyon programına katılarak iddiaların doğru olduğunu öne sürdü ve “Yuvamı Tuğçe Tayfur yıktı” dedi.

Eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini ve boşanma aşamasına geldiklerini belirten Ebru Bayar, Tolga Bayar’ın 1 aydır çocuğunu görmediğini ileri sürdü.

Tolga Bayar’ın Tuğçe Tayfur’la Maslak’ta lüks bir sitede ev tuttuklarını da iddia eden Ebru Bayar, kendisinin de aynı siteden çocuğuyla birlikte atıldığını ileri sürdü.

TUĞÇE TAYFUR'DAN SERT SÖZLER 

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur, "Atıp, tutuyordun ya 'boşanma davası' diye. Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım" dedi.

Tayfur, sözlerine, "Bu arada; keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey yaşadığımız bu durumda ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence" diyerek devam etti.

Şarkıcı Tuğçe Tayfur, 7 yıllık eşi Taner Şafak'tan geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Tayfur'un bu evlilikten dört yaşında bir oğlu bulunuyor.
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS