magazin haberleri

Ebru Şallı uyku felci hastalığına mı yakalandı?

Eski manken Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'la Bebek'te bir otelden çıkarken objektiflere yansıdı. Yeniden yurt dışına çıkacağını söyleyen Şallı, uyku felci hastalığına yakalandığı iddialarına yanıt verdi.Hafta sonunu iş insanı eşi Uğur Akkuş ile Bebek Otel'de geçiren Ebru Şallı, otel çıkışı görüntülendi. Muhabirlere ayaküstü sohbet eden Şallı, uyku felci sorularına yanıt verdi.

44 yaşındaki Ebru Şallı, uyku felci hastalığına yakalanmadığını söyledi. Uğur Akkuş ise eşinin böyle bir rahatsızlığının olmadığını ve iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta Ebru Şallı'nın oğlu Pars'ı kaybettikten sonra yaşadığı tarifsiz acı sebebiyle 'uyku felci' sorunuyla mücadele ettiği iddia edilmişti.

Bir kişi uyandığında veya uykuya daldığında ortaya çıkan bir durumdur. Aslında bilinçlidirler, ama hareket edemezler veya konuşamazlar. Bu genellikle birkaç dakika sürer. Durumun zararlı olduğu düşünülmese de, deneyim korkunç olabilir.

Öte yandan Ebru Şallı, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Pars'ı (9), geçtiğimiz nisan ayında lenfoma hastalığı nedeniyle kaybetmişti.

Oğlunu kaybettikten sonra zor günler geçiren Ebru Şallı'nın en büyük destekçisi eşi Uğur Akkuş olmuştu.

Öte yandan Uğur Akkuş, eşi Ebru Şallı’ya Miami’de yaptığı sürprizle şaşırtmıştı. Burada birkaç gün kalan çiftten iş insanı, eşine romantik bir jest yapmıştı.

Özel bir uçak kiralayan Akkuş, uçağın kuyruğuna İngilizce, “You are the most beautiful woman. I love you” (Ebru Şallı dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum) yazdırmıştıç Sürpriz karşısında bir hayli mutlu olan Ebru Şallı o anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS