Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den Zeynep'li kutlama

Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den Zeynep'li kutlama

Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den Zeynep'li kutlama

Kendisi gibi oyuncu Taner Ölmez ile geçtiğimiz yıl haziran ayında nikah masasına oturan Ece Çeşmioğlu, yaklaşık beş ay önce kızı Zeynep'i kucağına alarak ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Oyuncu, eşi Taner Ölmez'in yeni yaşını Instagram'dan kutladı. Çeşmioğlu, kızları Zeynep ve köpekleri ile birlikte çekilen yeni aile fotoğrafını paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Haziran 2021'de Kemerburgaz'da düzenlenen törenle nikâh masasına oturan Ece Çeşmioğlu-Taner Ölmez çiftinin nikah şahitliklerini, Erkan Avcı ve ikilinin yakın arkadaşları yapmıştı. Düğün öncesi muhabirlerle sohbet eden çiftten Ölmez, "Ece'yi gelinlik içinde ilk kez gördüm, çok heyecanlıyım" ifadelerini kullanmıştı. Heyecanlı halleri ile dikkat çeken Çeşmioğlu ise "Heyecandan ayakkabımın altına isim yazmadım, ben gidip hemen isimleri yazayım" demişti.

Mutlu bir evlilik sürdüren ve ilk bebeklerini bekleyen çift, geçtiğimiz mart ayında Zeynep adını verdikleri kızlarına kavuşmuştu. Anne-baba olma sevincini yaşayan ünlü çiftin bebeği, Altunizade'de özel bir hastanede dünyaya gelmişti.

"Aşırı mutluyum, kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım" diyen Ölmez, sözlerine; "Zeynep 3 kilo 400 gram ve uzun boylu olarak doğdu. Eşimin de kızımızın da sağlık durumu çok iyi" şeklinde devam etmişti.

Mutluluğu gözlerinden okunan Taner Ölmez, "Tarifi edilemez bir mutluluk yaşadım. Ailemizde çok erkek vardı, resmen dua ettim, kız çocuğunu çağırdım adeta. Umarım sizin de kız çocuğunuz olur" demişti.

Doğuma da giren oyuncu, "Doğuma girdim, kızımın kafasını ilk gördüğümde resmen gözyaşlarıma hakim olamadım. Ağlamamak için direndim ama daha fazla dayanamadım. Hatta ilk temasımız da oldu kızım ile, yukarıda da ilk kez ben üstünü değiştirdim" cevabını vermişti.

Gözlerden uzak bir yaşam süren Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, havaların ısınmasıyla soluğu tatilde almıştı. Minik kızıyla havuz başında poz veren yakışıklı oyuncu, siyah beyaz olarak yayınladığı kareye "Zeyno'm" notunu düşmüştü.

 Sosyal medya hesabında 2.1 milyon takipçisi bulunan 35 yaşındaki ünlü ismin paylaşımına çok sayıda beğeni ve binlerce 'maşallah' yorumu gelmişti. 31 yaşındaki Ece Çeşmioğlu ise bebeğiyle verdiği poza kalp çizerek, Nil Karaibrahimgil'in 'Resmen Aşığım' adlı şarkısını eklemişti.

Zeynep'i beş ay önce kucaklarına alan çiftten Ölmez, dün 36 yaşına bastı. Çeşmioğlu, eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı bir gönderi ile kutladı. İlk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan ikiliden ünlü oyuncu, kızı ve köpekleriyle birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Ece Çeşmioğlu, takipçilerinden oldukça ilgi gören gönderisine, "Zaza, Zeze, Lolo..." notunu düştü.