magazin haberleri

Ece Seçkin marifetli çıktı

Ece Seçkin, nişanlısı Çağrı Terlemez ile birlikte karantinada. Seçkin, nişanlısı için patlıcanlı kiş yaptı.Ece Seçkin, pilot nişanlısıyla günlerdir karantinada. Mutfağa giren Ece Seçkin marifetli çıktı. 

Seçkin, nişanlısı Çağrı Terlemez’e patlıcanlı kiş yaptı. Yemeğinin harika olduğunu söyledi.

Corona virüs salgını nedeniyle Avrupa'daki Türk vatandaşlarının tahliyesi yapılmıştı. Pilot Ece Seçkin'in nişanlısı Çağrı Terlemez'di. Ece Seçkin, bunu Instagram hesabından şöyle duyurmuştu.

Canım benim... Hayatının en duygusal uçuşunu bugün yaptığına eminim... Hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz elbette ama bu senin için çok önemliydi. Kaptanlığını tebrik ediyor,sana bir ömür boyu emniyetli ve sağlıklı uçuşlar diliyorum.

Bugün gerçekleştirilen Türk Vatandaşlarının Avrupa'dan tahliyesi kapsamında İstanbul Havalimanına ilk inişi nişanlım Çağrı Terlemez gerçekleştirdi. TK 1702 sefer sayılı bu uçuşu hayatı boyunca unutmayacağına eminim... Ben de nişanlımla beraber tüm kabin ekibi ve aileleri gibi önlem amaçlı 15 gün evdeyim, lütfen sizler de bu günleri evinizde,kurallara uyarak ve içinize dönerek geçirin... Hayatın en yakın zamanda normale dönmesi ve bu virusün en kısa zamanda gezegenimizi terk etmesi dileğiyle...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS