Eda Gürkaynak'tan trafikte kural ihlali!

Eda Gürkaynak'tan trafikte kural ihlali!

Eda Gürkaynak'tan trafikte kural ihlali!

Uzun süredir ünlü oyuncu Birkan Sokullu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Eda Gürkaynak, geçtiğimiz gün trafikte kural ihlali yaparken polislere yakalandı. Hakkında cezai işlem uygulanan Gürkaynak, "Telefonda harita açıktı" açıklamasını yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Son olarak 'Masumlar Apartmanı' dizisiyle izleyici karşısına çıkan ve 'Hayat Şarkısı', 'Kurt Seyit ve Şura' gibi yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'ın ilişkileri tam gaz devam ediyor.

Daha önce ilişkisi hakkında, "Başlarda ayrı şehirlerde, farklı zaman dilimlerinde yaşadık. Bu bize beraberken anda kalabilmeyi öğretti. Çok keyifli vakit geçirmeye başladık. Pozitif ve mutlu bir enerjimiz var. Birbirimizin hayatını kolaylaştırıyoruz" açıklamasını yapan Sokullu, yaklaşık üç yıldır birlikte olduğu Gürkaynak ile geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda bir mekan çıkışı görüntülenmişti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Birkan Sokullu, "Her şey yolunda, bugün hava güzel Eda ile birlikte hem kafa dağıtalım hem de arkadaşlarımızı görelim istedik" ifadelerini kullanmıştı.

36 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarının; “Tatil yapacak mısınız?” sorusuna, “Evet, fırsat bulursak kısa bir tatil yapmak istiyoruz çünkü bayağı yorucu geçiyor" yanıtını vermişti.