magazin haberleri

EDHO 157. bölüm fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

EDHO 157. bölüm fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı EDHO’da Bicoların intikam planını devreye sokacaklarını gösterdi. Hızır Çakırbeyli ve beraberindekilerin önlem almak durumunda kalacağı haftada sıra dışı gelişmeler olacak. Peki, EDHO dizisi 157. Bölümde atılan adımlar hangi sonuçları doğuracak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu Bicoların silahından çıkan kurşunun ortalığı karıştıracağını gösterdi. Paraların yerinin de öğrenileceği haftada beklenmedik gelişmeler dizinin takipçilerini bekleyecek. İşte EDHO yeni bölüm tanıtım videosu ve 18 Şubat’taki bölümde yaşanacaklar…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 157. BÖLÜM ÖZETİ


Bicoların, yeğenleri Demet üzerinden kurdukları intikam planı, Boran'ın kolayca tuzağa düşmesine neden olmuştur. Tek dertleri kardeşlerinin ölümü olmayan Bicolar, Boran'ın masum sandığı Demet üzerinden, Hızır'a kaptırdıkları paraların da yerini öğrenmeye çalışırlar. Masum birinin ölümüne neden olmaktansa bildiği her şeyi paylaşmaya razı olan Boran'ın anlattıkları, masanın Tufan üzerine kurduğu tüm planları boşa çıkaracaktır. Boran'ı öldürecek şey ise Bicoların silahından çıkacak kurşundan önce, sevdiği ve güvendiği kadının onu aldattığı gerçeğiyle yüzleşmek olacaktır.


Paraların yeri ile birlikte Nasuh'un yaşadığı bilgisini de edinen Bicolar, çok geçmeden bu bilgiyi Altan ile paylaşırlar. Altan için her şey yolunda giderken Hızır için ise durum bunun tam aksidir. Hızır, Nasuh'u konuşturarak nihayet Feyyaz'ın hain olduğu öğrenen Damla'nın hayatının tehlikede olduğunu öğrendiğinde artık her şey için çok geç kalınmış olacaktır. Boran'ın düşmanlarıyla paylaştıkları yüzünden sadece para değil itibar da kaybeden masanın tüm bu yaşananların üstesinden gelmesi kolay olmayacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS