magazin haberleri

EDHO 158. bölüm fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

EDHO 158. bölüm fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

EDHO fragman videosu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölümde yaşanacak gelişmeleri gösterdi. Boran’ın fevri davranışları sonucunda Demet’in kaçması paniğe neden olacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Bicolar neler yapacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu Hızır için oldukça kritik gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Çakırbeylilere yapılan ziyaret ise her şeyi değiştirecek. İşte EDHO 158. Bölüm özeti ve dizide bu hafta meydana gelecek olaylar…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 158. BÖLÜM ÖZETİ


Uğradığı ihanet yüzünden gözü dönen Boran, başına buyruk hareket ederek Demet’i kaçırmış, bu hareketiyle bir kere daha masanın güvenini sarsmıştır. Bicoların kurduğu oyuna karşılık olarak yaptığı planla, Demet'i rehin alarak onu kurtarmaya gelen herkesten intikamını almayı amaçlamaktadır; fakat işler planladığı gibi gitmez.


Çakırbeyli hanesine yapılan beklenmeyen bir ziyaret olayların seyrini değiştirecektir. Nasıl yaşayacağından çok düşmanlarının nasıl öleceğini düşünen Boran, kendi yöntemleriyle Bicolara bir bedel ödetmeye çalışırken dostlarını da etrafında istemez. Ateşin üzerine üzerine giden Boran bu tavırlarıyla masanın tepkisini toplamaya devam edecektir. En başta, söz konusu ihanet olduğunda, oğlunun dahi gözünün yaşına bakmamış olan Haşmet'in kabullenemeyeceği bir durumdur bu.


Masanın aleyhine hareket eden üyelerin akıbetini oylamaya açma yetkisi bulunan Hızır, oylanacak kişi bir dostu olmasına rağmen, masayı toplantıya çağıracaktır. İlyas, Behzat ve hatta Tipi, düşman sevindirmemek adına Boran'ın yaşaması için oy kullanacakken ölümü için kalkan bir el herkesi şaşırtacaktır. Hızır'ın masa toplantısından sonra ilk işi düşmanlarıyla savaşına devam etmek olacaktır. Tufan'la olan husumetinde araya giren Bicolarla birlikte onlarla iş yapan Altan ve Sınırsızları da yok etmeyi amaçlayan Hızır, yeni bir operasyon için kollarını sıvayacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS