EDHO yeni bölüm fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölümde koz Altan’da!

A A

23.03.2020 - 12:37

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı EDHO 161. bölümde yaşanacak gelişmeleri gösterdi. Altan’ın eline geçen kozla birlikte dengeler büyük ölçüde değişecek. Peki, Doğan Baba’nın devreye girmesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölümde hangi sonuçları doğuracak?

EDHO yeni bölüm fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölümde koz Altan’da!

EDHO fragman videosu 24 Mart 2020 Salı günü ekranda olacak bölümde yeni tuzakların devreye sokulacağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta yaşanan kayıplar sonrası hem intikam için çalışmalara başlayan Hızır Çakırbeyli hem de tedbirlerini artırmıştı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacakların özeti…

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 161. BÖLÜM ÖZETİ

İlyas ve Behzat, onları iyi tanıyan düşmanları tarafından dolduruşa getirilerek tuzağa çekilmişken, Tufan'dan umulmadık bir yardım gelmiştir; fakat iki dostun ölümden kıl payı kurtulmasını sağlayan bu yardım değil Alparslan olacaktır. Kepelillerin ortaya çıkışıyla birlikte karşılarında yeni bir cephe daha açılan Çakırbeyliler, Altan ile olan savaş devam ederken yeni bir düşmanın onlara güç kaybettireceğinin farkındadırlar. Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını ister. Bu yüzden Kepelilerle Façalıların arasını bulmak için herkes tarafından sözü dinlenen Doğan Baba devreye girecektir.

Altan, Hızır'ı bir türlü alt edemeyince, yaptığı her planı bozmayı başaran, ondan hep bir adım önde olan iki ismi, Ceylan ve Alparslan'ı hedefine koyar. Bu planda en etkili olacak isim ise Tufan olacaktır. Öncelikle Ceylan'ı tuzağa düşüren Altan, Hızır'ın sevdikleri için canını feda edebileceğini bilmektedir.