Elçi kimdir? Elçi'yi Emre Başer canlandırıyor! Emre Başer nereli?

Elçi kimdir? Elçi'yi Emre Başer canlandırıyor! Emre Başer nereli?

Elçi kimdir? Elçi'yi Emre Başer canlandırıyor! Emre Başer nereli?

Teşkilat dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Sevilen dizide Elçi karakteri dikkatleri üzerine çekti. Yeni oyuncuların katıldığı dizide Elçi karakteri son bölüme damgasını vuracak. İşte Teşkilat dizisindeki Elçi karakterine dair bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Teşkilat dizisinde Elçi karakterinin kim olduğu, gerçek adının ne olduğu araştırılıyor. Teşkilat'ın Elçi'sine dair kısıtlı bilgiler bulunmaktadır. İşte Teşkilat'ın yeni oyuncusu Elçi'ye dair bilgiler...

Teşkilat Elçi kimdir?

Ekip havalimanı saldırısı sonrası ortaya çıkan yeni duruma uyum sağlamaya çalışırken Elçi’nin gelişi tüm dengeleri değiştirir. Ekip, Nemesis’le bağlantılı olduğunu düşündükleri Elçi’yi bulmak için operasyon düzenler. Bu operasyon sayesinde yeni bir bilgiyi ortaya çıkarılır. Serdar ve Elçi arasında nasıl bir bağlantı vardır?  
Diğer yanda Hakkı ve Uzay, Barış’ın masumiyetini kanıtlamak için ipuçlarının peşine düşer. Uzay’ı yeni sürprizler beklemektedir. Yıldırım ve Elçi planlarını devreye soktuklarında ise ekibimizin yapacağı hamle taş üstünde taş bırakmayacaktır.
Teşkilat dizisinde Emre Başer kimdir?

Emre Başer, 3 Mayıs 197 tarihinde Gürün, Sivas'ta dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden 2001 yılında mezun oldu.

2002 yılında Sivas Devlet Tiyatrosu'na atanan Emre Başer, 2007-2011 yılları arasında Sivas Devlet Tiyatro Müdürü ve Sanat Yönetmeni oldu. 2011 yılında İzmir Devlet Tiyatrosu kadrosuna atandı, 2018 yılından itibaren İstanbul Devlet Tiyatrosu kadrosunda yer alıyor. Oyunculuk, reji asistanlığı, yönetmen yardımcılığı, yönetmenlik görevlerinde bulunan isim, 2021 yılı itibarıyla Devlet Tiyatroları Genel Müdür Yardımcısı oldu.

EMRE BAŞER HAKKINDA BİLGİLER