Son Dakika

Elendi! Survivor Sergen köfteci dükkanı nerede? Survivor 2021 Sergen Bayar'ın hayatı merak edildi!

A A

11.01.2022 - 20:34 Son Güncelleme:

Survivor 2021 yarışmasına yedek yarışmacılar dahil oldu. Survivor 2021 yedek yarışmacıları arasında Sergen Bayar yer aldı. İzleyiciler Survivor Sergen'in kim olduğunu, boyu ve kilosunu, instagram adresini, sevgilisini merak ediyor. Peki ama Survivor Sergen Bayar kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi ne?

Elendi! Survivor Sergen köfteci dükkanı nerede? Survivor 2021 Sergen Bayar'ın hayatı merak edildi!

Survivor yarışmasına yedek isim olarak Sergen Bayar katıldı. Birçok izleyici Sergen Bayar'ın kim olduğunu araştırıyor. Sergen Bayar'ın spor geçmişi bulunmaktadır. Peki ama Survivor Sergen kimdir?

SURVİVOR SERGEN: BAŞARMAYA GELDİM

Acun Ilıcalı Sergen hakkında, ''Kendimi bildim bileli Survivor seçmelerine geliyor. '' dedi. 

Sergen ise kendisini ''Şu an çok heyecanlıyım. Rüya gibi. Sonunda oldu. Gelmeden yarışmaya bakıyordum, eşitlik var takımlarda o eşitliği bozacağım inşallah, başarmaya geldim.'' cümleleriyle anlattı. 


Survivor Sergen kimdir?

Sergen Bayar, 26 Eylül 1998 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta doğdu. Aslen Ayvalıklı olan Sergen Bayar, İstinye Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda sürdürüyor.

Spor düşkünü olan Survivor Sergen’in başlıca ilgilendiği dallar; tenis, crossfit, kite, surf, street workout, artistik cimnastik, free running. Sekiz sene amatör olarak tenis oynayan yarışmacı, Enkaspor lisanslı olarak profesyonel sprinter iken bırakmış. Çok iyi derecede yüzme bilen Sergen Bayar, 18 Ocak Pazartesi günü Survivor ünlüler takımına dahil oldu.