magazin haberleri

Elif Ece Uzun hastaneye kaldırıldı

Elif Ece Uzun hastaneye kaldırıldı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde defileye katılan ünlü manken Elif Ece Uzun, yoğun tempoya dayanamayarak hastaneye kaldırıldı.

Bodrum’a bir defileye katılmak için gelen manken Elif Ece Uzun yoğun iş temposuna dayanamayarak yorgun düşmesi sonucu hastanelik oldu. Tüm günü hastanede geçiren Uzun, Bodrum tatilini 1 gün daha uzattı. Ortakent sahilinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan manken Uzun hastaneye kaldırıldığını söyledi. 


Uzun, “Bodrum’un tadını çıkaramadım. O nedenle bir gün daha uzattım Bodrum tatilimi. Dün annem de arayıp ‘kızım tamam çalış da biraz da bir gün arayla şu işleri al’ dedi. Sürekli şehir değiştirdim bu hafta. Vücudum dayanamadı ve gece hastanelik oldum. 2 tane serum yedim. Bütün geceyi uyuyarak geçirdim. Yorgun düşmüşüm, bir de çok çocuklarla oynadım orada defile esnasında. Küçük bir mikrop almışım. Vitamin falan verdiler. Bugün bomba gibi uyandım, Allah sağlık versin” dedi.  


Manken Elif Ece Uzun, “Bir yandan tatil yapıyoruz. Daha çok olsun inşallah. Ülkemizde daha az sorunlar olsun, böyle güzel organizasyonlar yapalım ama ne yazık ki bir gün gülsek 3 gün sonra ağlıyoruz. Son birkaç yıldır böyle bir dönem yaşıyoruz. Umarım en kısa zamanda normale döner. 60’a yakın defilem iptal oldu. Ama o problem değil. Tabi bir de şöyle bir şey var. Bir yerlerde biri şehit olurken, ben zaten güle oynaya defileye çıkabilecek ruhta birisi değilim. Birileri ölmesin, biz para kazanmayalım. Hiç problem değil” şeklinde konuştu. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS