magazin

Elif Şadoğlu'nun yeni stili şaşırttı

  1. Magazin
Elif Şadoğlu'nun yeni stili şaşırttı

Elif Şadoğlu Survivor 2018'e katılan yeni yarışmacılardan. Daha önce de Survivor'da performans sergileyen Elif Şadoğlu’nu yeni stiliyle kimse tanıyamadı. Peki Survivor Elif kimdir? İşte yanıtı…Elif Şadoğlu 1992 doğumlu.
Elif Şadoğlu, İstanbul Ataşehir'de bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor.
Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.
Elif Şadoğlu, Survivor 2018'e katılmasıyla ilgili "Benim öyle çok uzun bir sürecim olmadı. Geçen sene de buradaydım. Ama tekrar burada olmak gerçekten de çok heyecan verici. İki takıma da başarılar diliyorum" dedi.
Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışan Elif Şadoğlu, beyaz örgülü saçlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. All Star kadrosuna katılan Elif'i yeni sitiliyle kimse tanıyamadı.
21. hafta Survivor'dan elenen Elif karar sonrası şöyle konuştu: ''Gerçekten çok üzgünüm. Aslında buraya kadar gelmiş olmak bir şampiyonluk. Ama devamını görememiş olmak üzücü bir durum. Takımda üç kişi kaldık. Mücadele ettik. Ünlüler takımıyla yarışmak gurur vericiydi. Özellikle Serhat Akın, çocukluğumun ve babamın hayran duyduğu bir isimdi. Bütün yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.''
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS