magazin haberleri

Elimi Bırakma 10 Mart 2019 32. bölüm fragmanı: Zerrin zor durumda!

Elimi Bırakma 10 Mart 2019 32. bölüm fragmanı: Zerrin zor durumda!

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı Zerrin’in gelişinin ardından sevilen dizide yaşanacakları gösterdi. Çelenler’den sakladığı sırrı devam ettirme kararı alan Zerrin son eşinin durumunu gizlemek isteyecek. Peki, Elimi Bırakma dizisinin 32. bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak?

Elimi Bırakma fragman videosu Azra’nın şüphelendiği durumlarla ilgili ciddi adımlar atmaya başlayacağını gösterdi. Cenk’in başına gelen gelişmeler ise Azra’nın daha fazla tedirgin olmasına neden olacak. Peki, Elimi Bırakma 32. bölümde Azra ve Cenk meselesi nasıl sonuçlanacak?

ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN VİDEOSU

ELİMİ BIRAKMA 32. BÖLÜM ÖZETİ

Zerrin’in gelişi, herkes için büyük bir sürpriz olur. Bir zamanlar varlıklı bir kadın olan Zerrin, son eşinin vefatıyla tüm varlığını kaybetmiştir ve bu durumu Çelenlere açıklamaya hiç niyeti yoktur. Zerrin’in gelişi, restoranda ipleri eline almaya çalışan Sumru’yu nasıl etkileyecektir? Şirketi baştan yapılandırmaya çalışan Cenk’in açıkladığı yeni iş planında, Kadir ve Melis’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Cenk’in kendisinden bir şey sakladığından şüphelenmeye başlayan Azra, şüphesinin üzerine gider. Azra Cenk’in hastalığıyla ilgili gerçeği öğrenebilecek midir?

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın Yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Adnan Güler üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS