magazin haberleri

Elimi Bırakma bitiyor mu, dizi neden final yapıyor?

Elimi Bırakma bitiyor mu, dizi neden final yapıyor?

“Elimi Bırakma neden final yapıyor?” sorusu projenin takipçileri tarafından sorulmaya başlandı. TRT1 ekranlarında diziseverlerle buluşan projenin final kararı aldığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Peki, Elimi Bırakma bitiyor mu, dizinin final bölümünde neler olacak?

Elimi Bırakma final fragmanı ile projenin sona ereceği iddialarını doğrulamış oldu. Önce yayın günü değişen dizi pazar gününden salı gününe alınmıştı, ardından da projeyle ilgili final kararı verildi. İşte Elimi Bırakma’nın finalinde meydana gelecek olaylar ve diziyle ilgili gelişmeler…


ELİMİ BIRAKMA FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ


Azra’nın hayati tehlikesi devam ederken Çelen ailesi kenetlenmiş bir şekilde beklemektedir. Nihayetinde hayat onlara mucizesini sunar ve Azra kurtulur. Lakin kritik süreç devam etmektedir. Cenk ve ailesi umutlarını kaybetmezler. Azra ve Cenk birbirlerine güç vererek mücadeleye devam ederler. Sevgi ve ailenin gücü galip gelecek tam da her şeyin bittiği yerden hayat yeniden filizlenecektir… Sumru ise suçsuzluğunu kanıtlayıp hapisten çıkmak için elinden geleni yapar. Fakat ilahi adaletin onun için de bir takım sürprizleri vardır…ELİMİ BIRAKMA NEDEN BİTİYOR?


Sevilen dizinin neden final yaptığı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da projenin reyting sonuçları nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS