magazin haberleri

Elon Musk ve Grimes bebeklerinin adını değiştirdi

Elon Musk ve Grimes bebeklerinin adını değiştirdi

Teknoloji dünyasının dahi milyarderi Elon Musk ile şarkıcı Grimes, bebeklerine 'X Æ A-12' adını vermişlerdi. Ancak bu ismin California yasalarına uygun olmadığının hatırlatılmasıyla, isim değişikliğine gitti. (FOTOĞRAF:SPLASH NEWS)

Bir süredir Kanadalı şarkıcı Grimes ile aşk yaşayan Elon Musk, mayıs ayının başında 7. kez baba oldu. Musk, bebeğine "X Æ A-12 Musk" adını vermesiyle uzun süre konuşuldu.

SpaceX, Tesla ve PayPal’ın kurucusu olan 48 yaşındaki Amerikalı mühendis Elon Musk’ın profesyonel model olan annesi Maye Musk, bebeğe 'X' diye hitap ettiklerini açıklarken, sembollerden oluşan ismin California eyaletinin yasalarına aykırı olduğu söylenmişti.

32 yaşındaki şarkıcı Grimes, dün Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımda bebeğin adını değiştirdiklerini açıkladı.

Bir hayranının, “California yasalarından dolayı bebeğin adını değiştirdiniz mi? Bebeğin yeni adı ne?” sorusuna, bebeğin yeni adının ‘X Æ A-Xii’ olduğunu söyleyerek, “California yasalarında tek çizgiye izin veriliyor” dedi.

Değişikliği açıklayan Grimes, “X Æ A-Xii, Roma rakamları. Dürüst olmak gerekirse böyle daha havalı” yorumunu yaptı.

Böylelikle ismin içinde yer alan "12" bölümü gitti ve Romen rakamları ile yazılmış "Xii" ibaresi geldi.

Üç kez boşanan Musk’un daha önceki beraberliklerinden altı oğlu bulunuyor. 2018 yılından beri birlikte olan çift, bebek beklediklerini ocak ayında yaptıkları bir paylaşımla duyurmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS