Emir Aksüt, İstanbul gecelerinde görüntülendi

Emir Aksüt, İstanbul gecelerinde görüntülendi

Emir Aksüt, İstanbul gecelerinde görüntülendi

Şarkıcı Sibel Can'ın, 2000-2010 yılları arasında Sulhi Aksüt'le yaptığı evlilikten dünyaya gelen Emir Aksüt, Bebek'te kameralara yansıdı. Daha önce de birçok kez gazetecilere yakalanan ve panik olan Aksüt, İstanbul gecelerinde eğlenmeye devam edeceğini gösterdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Aşk hayatıyla magazin gündemine hızlı bir giriş yapan ve son dönemin merak edilen isimleri arasında yer alan Emir Aksüt, önceki sene annesi Sibel Can'a ait, 1 milyon TL değerindeki Porsche marka lüks araçla Bebek'te objektiflere takılmıştı. Sevgilisiyle tura çıkan Aksüt, sıkışan trafikte gazetecileri görünce panik yaşamıştı. Sibel Can ile Sulhi Aksüt'ün 2000 yılında dünyaya gelen oğlu, sevgilisine "Başını eğ, çekmesinler" diye talimat vermiş; kız arkadaşı da yüzünü göstermemek için yere eğilmişti.

 

Ünlü isim, emniyet kemerini takmayarak kuralları da çiğnemişti. Aksüt, öncesinde ise sabahın ilk ışıklarına kadar Bebek'te bir mekanda eğlenmişti. Mekan çıkışı kapı önünde muhabirlerin olup olmadığını kontrol ettiren Aksüt, annesinin aracına kız arkadaşlarıyla binerken kameralara yakalanmıştı.

 

Sibel Can'ın en küçük oğlunun gazetecilere yakalanması bununla da bitmemişti. Sevgilisiyle Maslak'ta bulunan bir mekandan çıkan Aksüt, flaşların patlamasıyla şoke olmuştu. Emir sevgilisinin elini bırakırken, sevgilisi ise; "Aşkım bizi çekiyorlar" diyerek, yüzünü gizlemeye çalışmıştı.

Şimdi 22 yaşındaki Emir Aksüt, tüm bunların ardından son olarak yine Bebek'te objektiflere takıldı. Bir mekana girerken görüntülenen ünlü isim, artık büyüdüğünü ve gecelerde eğlenmeye devam edeceğini göstermiş oldu.