Enes Batur son dakika! Enes Batur korona mı? Sevgilisi Ece Naz Üçer kimdir?

A A

17.09.2020 - 22:54 Son Güncelleme:

Enes Batur ile ilgili son dakika haberi araştırılıyor. Enes Batur ve Ece Naz Üçer instagram hesapları trend oldu! Enes Batur'un gündem olma sebebi ise koronavirüs! Filyasyon ekipleri koronavirüse yakalanan ünlü YouTuber Enes Batur Sungurtekin'i Beykoz’daki lüks villasında bulamadı. Emniyet birimleri Enes Batur ve sevgili Ece Naz Üçer için harekete geçti ve ikili Sancaktepe'deki öğrenci yurduna yerleştirildi. Peki ama Enes Batur korona mı? Sevgilisi Ece Naz Üçer kimdir?

Enes Batur son dakika! Enes Batur korona mı? Sevgilisi Ece Naz Üçer kimdir?

Enes Batur korona mı? Sevgilisi Ece Naz Üçer kimdir? soruları Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer ile ilgili gelen son dakika bilgileriyle gündeme düştü. Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer'in koronavirüs olduğu iddia edilmişti ve ikilinin karantina sürecinden kaçtıkları bilgisine ulaşılmıştı. Peki ama Enes Batur korona mı? Sevgilisi Ece Naz Üçer kimdir? 

Enes Batur sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili açıklama yaptı. Enes Batur'un iddiasına göre karantina kurallarını hiçe saydığını polise ihbar eden başka bir şahıstı. İşte o haber! 

Enes Batur korona mı? 

Ünlü Youtuber Enes Batur Sungurtekin karantina kurallarını hiçe saydı.

Enes Batur'un koronavirüse yakalanmasına rağmen evinde izole olmadığı ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine emniyet birimleri harekete geçti. Filyasyon ekipleri Sungurtekin’in Beykoz’daki lüks villasında denetleme yaptı. Ancak Enes Batur evinde bulunamadı.

Enes Batur’un evinde olmadığı belirlenmesinin ardından Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Karantina kurallarını ihlal eden Enes Batur ve kız arkadaşı Sancaktepe'de bulunan İyi Maya Öğrenci Yurdu'na yerleştirildi.

Enes Batur'un 14 günlük karantina süresinin 8 gününü evde geçirdiği kalan 6 gününü de yurtta geçireceği öğrenildi.

Konuyla ilgili Enes Batur, ''Üzerime oynanan alçakça kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah'ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım.'' dedi. 


Ece Naz Üçer kimdir?

Paylaşımları sonrası Enes Batur'un sevgilisi olduğu iddiaları ile gündeme gelen 23 yaşındaki Ecenaz Üçer, Eskişehir'de dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümünde öğrenim gören Ecenaz Üçer, 'Aşkımızın Son Tekmesi, 'Kafalar Karışık' ve 'Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi' gibi yapımlarda boy gösterdi.