Erkam Aydar kimdir, kaç yaşında, nereli?

A A

18.01.2022 - 09:28 Son Güncelleme:

TRT 1 ekranlarında sabah kuşağında izleyiciyle buluşan Alişan İle Gülümse Hayata programına konuk olan Erkam Aydar’ın hayatı merak ediliyor. Katıldığı O Ses Türkiye yarışmasıyla adını duyuran Erkam Aydar, ayrıca oynadığı dizilerle tanınıyor. Peki, Erkam Aydar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar..

Erkam Aydar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla gündeme gelen Erkam Aydar bugün Alişan İle Gülümse Hayata programının konuğu. İşte hayatına dair merak edilenler..

ERKAM AYDAR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1993 doğumlu Erkam Aydar O Ses Türkiye yarışmasıyla adını duyuran isimlerden biri. Aslen Bingöllüdür. Bahçeşehir Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü eğitimi alan Aydar’ın babası öğretmendir. 2013 yılında Adını Kalbime Yazdım dizisinin kadrosunda yer aldıktan sonra 2016 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinin kadrosuna dahil oldu.

TRT ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşu dizisinde rol alan ve bunun yanı sıra birkaç farklı dizi projesinde daha ekrana çıkan O Ses Erkam Aydar evli. Erkam Aydar'ın eşi Gökçe Aydar'dır ve 2 tane çocuğu var.