magazin haberleri

Ertuğrul Postoğlu, Hülya Avşar'la rol aldığı tokat sahnesini anlattı

Ekranlara veda eden ‘Masumiyet’ dizisinde rol alan Ertuğrul Postoğlu, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu, çenesinin çıkmasına neden olan Hülya Avşar'la rol aldığı tokat sahnesini anlattı.Senaryo gereği rol arkadaşı Hülya Avşar’dan tokat yiyen ve bunun sonucunda çenesini çıkan Ertuğrul Postoğlu, konunun hatırlatılması üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı.

"Çenem kendine geldi. Hülya yavaş vurmak istedi, ben de tam tersi 'Hülya sen vur, ben alırım. Yeter ki elmacık kemiği ile yanağa gelsin farketmez' dedim..."

"7-8 açıdan çektik. Son çekimden önce, 'Ertuğrul gerçekten acıdı biliyorum, özür diliyorum' dedi. 'Hülya boş ver, Kartal pençesinden Fenerbahçe’ye ne olur?' dedim..."
(Not: Hülya Avşar'ın sıkı bir Beşiktaş taraftarı olduğu biliniyor)

"Hülya bir anda, 'Öyle mi?' dedi, orada gözlerindeki alevi gördüm. Son çekimde kamera açısını ayarlayamadı herhalde. Bu sefer elmacık kemiği yerine çeneye geldi..."

Ertuğrul Postoğlu, "Tokat çeneme gelince biraz acıdı, sonra bir an durduk ve çenemi kapatamadım. Hülya neredeyse ağlayacaktı" açıklamasını yaptı. Çenesinin kırılmadığını söyleyen 54 yaşındaki oyuncu, “Hülya kuzenini aradı, profesör doktor Erol Avşar’ı gittik. Küçük bir travmatik bir şey olmuş. 'Çenede hafif bir kayma olmuş' dedi" ifadelerini kullandı.


Eski partneri Hülya Avşar’la yaşadığı tokat sahnesi sonrası Postoğlu, “Şunu anladım; bir Hülya’ya ters bakmayacaksın, iki o olayından sonra tenise başlamaya karar verdim” şeklinde konuştu.

Ertuğrul Postoğlu, daha önce yaptığı açıklamada, ""Hülya yakın dostum. Sık sık Fenerbahçe-Beşiktaş dostluğunu yâd ediyoruz. Sahnenin gerçekçi olması için Hülya’yı bir parça harekete geçirmek istedim. Ama onun da eli çok ağırmış" demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS