magazin haberleri

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız evlendi

Oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, ile dünya evine girdi.Sanat camiasının gözde çifti Eser Yenenler-Berfu Yıldız, 2 yıllık birlikteliklerini Kilyos Milyon Beach'te gerçekleşen kır düğünüyle taçlandırdı.
300 aşkın seçkin konuğun katıldığı düğün de sanat, spor ve televizyon dünyasından da birçok isim yer aldı.
2 ay önce hayatlarını birleştirerek nikah masasına oturan çift, bu kez de konukları huzurunda bir kez daha evet dediler. Çiftin nikah şahitliğini ise kadim dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı.
Kır düğünü konseptine uygun bir kostüm tercih eden Eser Yenenenler, Musa Çakmak imzalı mavi renkli smokin giyinirken, Berfu Yıldız ise, Akay Birdal imzalı özel dikim gelinlik tercih etti.
Düğüne özel 2 gelinlik diktiren Berfu Yıldız, törenin ilerleyen saatlerde ikinci gelinliğini giydi.
Eser Yenenler ile eşi Berfu Yıldız’ın dansları düğünde en dikkat çeken anlardan biriydi
Düğünden 1 gün sonra balayına çıkacaklarını da söyleyen çift, ''Yoğun bir sezon ve düğün telaşı süresini geri de bıraktık. Balayı için ilk olarak Antalya'ya gideceğiz. Sonrasında da tekneyle mavi tura çıkmak istiyoruz.'' dedi.
Dün Eser Yenenler'le nikah masasına oturan Berfu Yıldız'ın ilk işi soyadını değiştirmek oldu. Güzel model sosyal medya hesabında 'Yıldız' olan soyadını 'Yenenler' olarak güncelledi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS