Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm YouTube izle! 172. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

A A

11.11.2020 - 20:48 Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. EDHO sevenler 10 Kasım günü dizinin 171. bölümünü izledi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. ve 172. bölümleriyle ilgili bilgiler neler?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm YouTube izle! 172. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümü 10 Kasım'da yine heyecan doluydu. Peki ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm izle

"İnsan kaybetmedikçe sevdiklerinin değerini anlayamıyor!"

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat'a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvar. Hızır Reis'le birlikte yaptıkları planlarının merkezi Yaman Korkmaz'ın kardeşi Derman'ı göstermeye başlar. 'Kardeşe kardeş' diyen Haşmet, Hızır'la beraber hapishanedeki Derman'ın peşine düşer. Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar.

Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz'a bir adım daha yaklaşır. Korkmaz'ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz'ın peşine düşer. Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşine yapılanın hesabını sormaya adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder.

Ömür'ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat'ın şokunu yaşamaktadır. İlyas Reis'in yardımına Hızır Reis koşar.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Henüz yayınlanmadı.