magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 141. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 141. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 141. bölüm fragmanı, dizinin izleyicileri tarafından son bölümün ardından sorgulanıyor. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen EDHO 140. Bölümde Hızır, Silah Ticaretiyle ilgili bulduğu yaratıcı çözümle tüm ilgileri üzerine çekti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 141. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilen soruların cevabı…

EDHO olarak izleyicileri tarafından zamanla kodlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz akşam 141. Bölümüyle ekrana geldi. Son bölümün ardından gözler gelecek bölümde yaşanacaklara çevrildi. Dizinin izleyicileri yen bölümle ilgili ipuçlarını taşıması beklenen EDHO 141. bölüm fragmanını araştırıyor. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen son bölümde “Hızır, silah ticareti için ortaya attığı çözümle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Peki, gelecek bölümde neler olacak? EDHO 141. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hemen belirtelim ki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EDHO 140. BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu değeri çok büyük olan icadın ilk denemesi, kopacak olan fırtınanın fitilini ateşler. Yeni silahın hedefindeki ilk kişinin ölümüyle başlayan savaşta, cepheler kolay oluşmayacaktır. Diğer tarafta Çakırbeyliler ve dostlarının, İstanbul'un dört bir yanından yükselttiği sesler de başlatılan yeni savaşın ilanı olacaktır. Hızır Çakırbeyli, sadece işinde değil, aşk hayatındaki buluşuyla da olay yaratır. Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda'nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır. Hısım mı yoksa hasım mı olacağı henüz belli olmayan masanın yeni üyelerinin, kendi aralarındaki anlaşmazlık da Hızır ve Sevda ikilisinin geleceği üzerinde etkili olacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS