magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

EDHO dizisi olarak adlandırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını projenin takipçilerinin beğenisine sundu. Feyyaz konusunda önlem alma kararı alan Hızır ciddi adımlarla harekete geçmek isteyecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. bölümde Hızır’ın önlemleri yeterli olacak mı? İşte EDHO dizisi yeni bölüm tanıtım videosu…

EDHO fragman videosu Feyyaz’ın Meftun Ailesi’nin başına geçtikten sonra neler yapacağını gösterdi. Hızır Çakırbeyli yaşadığı kötü olaylar sonrasında artık her konuda dikkatli olmaya çalışmış ve oluşabilecek olası sorunlar karşısında önlem almaya başlamıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde de Çakırbeyliler yaşanabilecekleri göz önüne alarak buna göre hareket edecekler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN VİDEOSU

EDHO 141. BÖLÜM ÖZETİ

Meftun Ailesi'nin başına geçen Feyyaz'ın, yakın zamanda başına bela olabileceğini anlayan Hızır, vakit kaybetmeden harekete geçer. Hızır Ali'ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda'ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır. Feyyaz'ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda'ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır'ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS