magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı: Sevda’dan kritik hamle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı: Sevda’dan kritik hamle!

Takipçilerinin EDHO olarak kısalttığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. bölüm fragmanı ile 5 Kasım’daki bölümde yaşanacakları gösterdi. Sevda’nın hamile olduğunu söylemesi herkesi şaşırtırken bu sayede EDHO yeni bölümde Hızır’ın eli kolu bağlanacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtım videosunda yer alan bilgilere göre Çakırbeylileri etkileyen hangi olaylar yaşanacak?

EDHO fragman videosu bu hafta beklenmedik gelişmelerin olacağı dizide Sevda’nın hamlesinin gündem olacağını gösterdi. Hızır Çakırbeyli yaşanan olaylar karşısında önlem almayı sürdürürken bundan sonra yaşanacaklara ilişkin de mesajlar verecek. İşte EDHO yeni bölüm fragmanı ve gelecek bölümün özeti…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 146. BÖLÜM ÖZETİ


Sevda, hamile olduğunu söyleyerek Hızır'ı elindeki en güçlü silahla bitirmeyi amaçlamıştır. Aldığı haberle sarsılan Hızır, kurulan evlilik oyununun gerçeğe dönüşmesinden endişe duyarken Feyyaz'ın bu konudaki kararı herkesi şaşırtacaktır. Sadece Hızır'ı değil tüm Çakırbeylileri etkileyecek olan haber, gün geçmeden yayılır. Bu duruma en çok tepki göstermesi beklenen Hayriye Ana ise Sevda'yı gözüyle görmeden havadisin doğruluğuna inanmaz. Nitekim ziyarete gittiği Meftunların evinden, şüphe etmekte haklı olduğunu söyleyerek ayrılacaktır.


 Sevda, karnında bir Çakırbeyli taşıdığını söyleyerek kendi hayatını garanti altına alırken milyon dolarlar bahşettiği Altan'ın da gücüne güç katmıştır. İstihbarattaki yerini kaybetmek üzere olduğunu anlayan Altan, arkasına aldığı çok güçlü bir çete ile hain planlar kurmaya devam eder. Henüz kimlerle savaşacağını bilmeyen Hızır'ın, onu öldürmeye ant içmiş bir orduyla karşı karşıya gelmesine ramak kalmıştır.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS