EDHO yeni sezon ne zaman? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. bölüm fragmanı

A A

28.09.2020 - 17:38 Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı projenin takipçilerinin beğenisine sunuldu. EDHO yeni sezon fragman videosunda Hızır Çakırbeyli’nin adım adım takip edileceğini gösterdi. İşte EDHO 166. bölüm fragmanı ve yeni sezon ilk bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yaşanacaklar…

EDHO yeni sezon ne zaman? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon için geri sayım sürerken dizinin başrol oyuncularından olan Ali Sürmeli ile ilgili üzücü bir haber gelmişti. Sürmeli dün akşam geçirdiği rahatsızlık sonrasında hastane kaldırılmış ve beyin kanaması geçirdiği öğrenilmişti.

Bugünse Sürmeli’nin oğlundan sevindiren haber geldi. Ali Sürmeli’nin son durumunu açıklayan oğlu babasının ameliyatının oldukça iyi geçtiğini belirterek hayati tehlikeyi atlattığını ifade etti.

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON ÖZETİ

Dizinin yeni sezon tanıtım videosu çatışmaların devam edeceğini gösterirken Hızır farkında olmadan adım adım takım edilecek. Öte yandan aynı zamanda yapması gerekenleri yapacak olan Hızır, toplantılarında aldığı kararları açıklayacak. Özlem’in vurulması ise tüm dengeleri değiştirecek.

Doğan Baba ise verdiği tavsiyede “Sincanlara sıkacaksan önce Haşmet’e sık” diyerek dikkatli davranılmasını isteyecek.

Aileden yapılan yorumlarda ise atılan adımların herkesi birbirine düşüreceği ifade edilecek. Adamlarıyla birlikte mekana giden Hızır “buradan nasıl çıkacağını söyle önce elini öpeyim sonra da sıkayım” diye gelen talebi “önce sen peşin peşin öp” diyerek yanıtlayacak. Hazırlanan bombalı düzenekse her şeyi değiştirecek.

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fragmanda yeni sezon başlangıç tarihi yer almasa da en geç Ekim ayının ikinci haftasında dizinin başlaması bekleniyor.