magazin haberleri

Eşkıya'nın yeni 'baba'sı!

Başrolünde Oktay Kaynarca'nın yer aldığı fenomen dizi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosuna flaş transfer...Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Eşkıya'nın Yeni Babası" başlıklı yazısı şöyle: 

"ATV’de başladığı günden bu yana her bölümünü keyifle izlediğim ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın (EDHO) oyuncu kadrosuna bu hafta Ali Sürmeli katıldı.

Sürmeli, canlandırdığı 'Doğan Baba' tiplemesiyle diziye acayip bir hava kattı. Sürmeli, ‘Eşkıya’dan önce aynı senaristin yazdığı ‘Kurtlar Vadisi Pusu’da benzer bir karakterle seyirci karşısındaydı.

‘Kurtlar Vadisi’nde 'Ben insan sevmiyem' repliğiyle hafızalarda yer eden 'Zaza Dayı'yı canlandıran Sürmeli, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynadığı kimsesizlerin Doğan Baba’sı olarak aynı şeyi yapacak gibi.

‘Kimsesiz Doğan’, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Çakırbeyli Ailesi’nin eski dostu olarak girdi. Daha ilk bölümde hapis arkadaşının oğlu Alpaslan’a derin bilgileri önceden sezdiği için 'Sezai' lakabını taktı.

Hızır Çakırbeyli’nin ayağına dolaşanları yolundan çekti. Hızır Çakırbeyli bu sayede en büyük düşmanı Altan’ı öldürdü. Dizide kayda değer bir düşmanı kalmayan Hızır Çakırbeyli ile Kimsesiz Doğan/Doğan Baba’nın dostluğu ilelebet sürer mi? Sanmıyorum, ama bekleyip, göreceğiz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS