Zümrüt Evlat Kokusu 7. yeni bölüm fragmanında boşanma isteğini dile getirdi

Zümrüt Evlat Kokusu 7. yeni bölüm fragmanında boşanma isteğini dile getirdi

Evlat Kokusu yeni bölüm fragmanı dün akşam Çınar ve Zeyno'nun birlikte vakit geçirmesi Zümrüt'ün de kendilerini kıskanmasının ardından merak konusu oldu. Kanal D'nin sevilen dizisinde Aslan ile Zeyno arasında yakınlaşmanın olabileceğini düşünen Zümrüt boşanmak istediğini Evlat Kokusu'nun 7. bölümünde dile getirecek.

Evlat Kokusu son bölümde Zeyno'nun oğlu Çınar'ı geri almak için verdiği mücadele izleyiciye aktarılırken gelecek bölüm tanıtım videosu Aslan'dan peş pşe itirafların geleceğini gösterdi. Çarşamba akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisinde Zeyno'yu her zaman sevdiğini ve ona kin beslemediğini dile getiren Aslan Evlat Kokusu 7. yeni bölüm fragmanına göre geri adım atmaya başlayacak.EVLAT KOKUSU 6. SON BÖLÜM İZLE


“OLAYLARI BİLMİYORDUN”


Çınar’ın gerçek annesinin Zeyno olması nedeniyle geçtiğimi haftalarda velayet davası açılacağı ifade edilmiş ve ev halkının bu durumdan haberdar olması sağlanmıştı. Zeyno’nun gözünü karartarak aileye savaş açması ve çocuğunu geri kazanmak istemesi Cevahir, Zümrüt ve Hünkar’ı sinirlendirecek. Zümrüt’ün başının “Çocuk kaçırmak” suçundan belaya girebileceğini söyleyen kişi genç kadına vereceği tavsiyede “Olayları bilmiyordun öğrendikten sonra Çınar’ı gerçek annesine verdin” diyecek. Çınar’dan kopmak istemeyen Zümrüt ise aldığı tavsiye karşısında oldukça üzülse de suçlu duruma düşmemek için kurallara uymaya çalışacak.


ASLAN ZOR DURUMDA


Arabasıyla seyahat ettiği esnada Zeyno’yu yolda yaralı bir şekilde gören Aslan onu aracına alarak dağ evine götürecek. Burada Çınar ile birlikte Zeyno’yu tedavi eden Aslan, tedavi esnasında yakınlaştığı Zeynep’e karşı farklı hissetmeye başlayacak. Zeyno’nun yaralarını saran Aslan yaşananlardan dolayı özür dileyecek. İkiliyi bir arada gören Zümrüt ise Çınar’ı da yanına alarak “Burada daha fazla duramam” diyecek ve evden ayrılmak istediğini ifade edecek. Zeyno ile Çınar’ın sarılarak uyuması ise yıllar sonra birbirlerine kavuşan anne oğulun hasret gidermesini sağlayacak. Yaşananlardan rahatsız olan Hünkar ise içinde bulundukları durum karşısında çözüm üretmeye çalışacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS