Son Dakika

Fatma-Abdullah Özcan çifti, Ece Üner’den yardım istedi

A A

10.11.2021 - 12:52

Kanal D’nin; sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner’in yaptığı 'Ece Üner ile Susma' programına, Fatma-Abdullah Özcan çifti konuk oldu. Kızları Seda ve torunlarına ulaşmaya çalışan çift, Ece Üner’den yardım istedi. Torunlarının geleceğinden endişe eden aile, Seda’nın 15 yaşından beri sürekli evden kaçtığını söyledi. Seda’nın babası “Hayatını kolaylaştırmak için Seda’ya telefon aldık. Seda o gün bu gündür bizden koptu” dedi. Seda, yedi aylık oğlu Umut’u da alarak evden kaçtı ve bir daha geri dönmedi.

Fatma-Abdullah Özcan çifti, Ece Üner’den yardım istedi

Ailenin iddiasına göre; Seda, cep telefonu kullanmaya başladığından beri sürekli sosyal medyadan insanlarla tanışarak evden kaçıyordu. Her seferinde ailesinin yanına dönen Seda, bir gün nişanlıyken Antalya’ya kaçtı ve altı ay sonra oğlu Umut’a hamile olarak döndü. Anne ve babasının açıklamalarına göre Umut’un babasının kim olduğu hala bilinmiyor.

Seda’nın sosyal medya aracılığıyla uygunsuz görüntüler paylaştığı tespit edildi. Üstelik canlı yayınlar esnasında yedi aylık bebeği Umut’un arkada ağlarken Seda’nın umursamaması herkesi şoke etti.

Kızlarının bir bataklığa düştüğünü iddia eden aile, yedi aylık torunları Umut'un da hayatından endişe ediyor. Seda’nın uygunsuz videolar çekerek torunlarını da tehlikeye attığını söyleyen aile, Umut’a kavuşabilecek mi merak konusu olmaya devam ediyor.

'Ece Üner ile Susma' programı, hafta içi her gün canlı yayınla Kanal D’de…