magazin haberleri

Ferhat ile Şirin yeni bölüm fragmanı: Cemal, Ferhat’a yardım edecek

Ferhat ile Şirin yeni bölüm fragmanı: Cemal, Ferhat’a yardım edecek

Ferhat ile Şirin 6. bölüm fragmanı 27 Aralık’ta ekranda olacak yeni bölümde meydana gelecek gelişmeleri gösterdi. Cemal’in Ferhat’a yardım etmek için dönüş yapacağı haftada sıra dışı gelişmeler olacak. Peki, Ferhat ile Şirin dizisi yeni bölümde Cemal başarılı olabilecek mi?

Ferhat ile Şirin fragman videosu Banu ve Şirin’in arasında başlayan problemlerin artacağını gösterdi. İntikam planlarının yapıldığı bölümde herkesi şaşırtan olaylar olacak. İşte Ferhat ile Şirin dizisi yeni bölüm tanıtımı ve gelecek hafta yaşanacaklar…


FERHAT İLE ŞİRİN FRAGMAN VİDEOSUFERHAT İLE ŞİRİN 6. BÖLÜM ÖZETİ


Hüsrev tarafından vurulan Ferhat'ın hayati tehlikesi devam etmektedir. Cemal, Ferhat'ın hayatında bugüne kadar yaşadığı tüm acıların intikamını almasına yardım etmeye gelmiştir.  Ferhat'ın öldüğünü öğrenen Banu ve Şirin için artık bambaşka bir çatışma başlamıştır. Ferhat, Şirin ve Banu için aşk ve intikam dolu yepyeni bir hayat başlayacaktır.


SON BÖLÜMDE HANGİ OLAYLAR OLDU?


Ferhat'ın marangozhanesinde Şirin'in  bulduğu evraklar Ferhat'ın tüm geçmişini ortaya çıkarır. Banu ve Şirin gerçekleri öğrendiklerinde büyük tepki gösterirler. Annesini bulma yolunda büyük aşama kaydeden Ferhat için her şey bitti sanılırken beklenmedik bir gelişme herkesin hayatının değişmesine yol açacaktır.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS