magazin haberleri

‘Fettah uyanmayınca itfaiye çağırdım’

Yayınladığı ilk günden itibaren izleyenleri eğlendiren, güldüren program EYS, bu hafta birbirinden renkli konu ve konuklarıyla izleyicileriyle buluştu.Programın ilk yarısında konuk olan Fettah Can ve Cansu Kurtçu çifti, samimi sohbetleri ve söyledikleri şarkılarla izleyenlere keyifli anlar yaşattı.
İkiz çocuk sahibi olan çift, bu sürecin zorluklarından bahsetti. Fettah Can, "Bizler sanatçı insanlar olduğumuz için zaten sürekli bir çalışma halindeyiz.
Uykuyla aramız pek yok. Bu süreç bizi ne kadar zorlayabilir ki diye düşünürken, bir noktada halüsinasyonlar görmeye başladık. Bir de ikiz bebek sahibi olunca 24 saat uykusuz günlerimiz geçti diyebiliriz." dedi. 
Cansu Kurtçu ise eşinin aslında uykuyu ne kadar çok sevdiğini ve bu sürecin onun için nasıl yorucu geçtiğini ise şu sözlerle açıkladı. " Fettah gerçekten uykuyu seven ve uykusu çok ağır olan bir insandır.
Bir ara ben eve itfaiyeyle falan gittiğimi hatırlıyorum. Çünkü ulaşamıyoruz kendisine ve ciddi anlamda bir şey oldu diye korktum. Böyle 50 kişi falan evin etrafında toplanmıştık. Fettah'ın uykusu öyle ağırdır." açıklaması stüdyoda hem şaşkınlığa hem de kahkahalara sebep oldu.
Evlilik süreçlerinden de bahseden Fettah Can ve Cansu Kurtçu çifti, " Fettah bana 7 defa evlenme teklif etti. Ben de yedincide  kabul ettim” dedi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS